“Ayak İşleri” Bu Hafta Alev Alev

Share

Komedi, Kahkaha, Aksiyon Hepsi Bir Arada

 

Ayak İşleri’nden bu hafta çok konuşulacak iki yeni bölüm geldi. Antonio Banderas’ı kıskandıracak patlama sahnesiyle dikkat çeken “kahvehane baskını” hikayesinde Çağlar Çorumlu’nun performansı adeta zirve yaptı. Bora Akkaş ve Nazmi Sinan Mıhçı’nın konuk olduğu ikinci bölümde ise Güven Murat Akpınar’ın hayat verdiği Evren karakteri cinsiyetçi küfürler edenlere kendi tarzında müdahale ederken izleyici kahkahaya doydu.

 

Ayak İşleri’nin sevilen ikilisi Vedat ile Evren’de bu hafta cesaret, istihbarat ve mühimmat sağlam…   İyi bir patlama sahnesi için her şey tamam! Tüm bunlara rağmen hayalindeki “alev alev” sahneye kavuşamayan Vedat, hikayenin sonunda çıtayı Antonio Banderas’ı kıskandıracak bir noktaya taşıyor.

 

Haftanın ikinci bölümünde ise ikili cinsiyetçi küfürlerin havada uçuştuğu bir arkadaş sohbetine kulak misafiri olup, onlara “doğru yolu” gösterme kararı alıyor. Adeta bir “kapsayıcılık” dersi olan bölümde yumruklar ve kahkahalar havada uçuşuyor. 

 

En sevilen GAİN Orijinallerinden Ayak İşleri’nin 2. sezonu her hafta yayınlanan iki yeni bölümle devam ediyor. Tecrübeli görev adamı Vedat ve her şeyi sorgulayan politik doğrucu Evren, Sermet Bey’in “aşırı önemli” ayak işleri ve bu kez biraz da kendi hesapları için yollara dökülüyor. Türlü aksiyon ve kavga gürültü ile kişisel gelişim ve empatinin kol kola olduğu macerada, başrolleri Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar paylaşıyor. Ayak İşleri’nin yönetmen koltuğunda Caner Özyurtlu oturuyor. Dizinin ikinci sezon senaryosunu Özyurtlu, Volkan Öge ve Deniz Alnıtemiz bir arada kaleme alıyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye Ajans

[email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir