Share

Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı 17.Kez Kapılarını Açtı

Tarım ve hayvancılık sektörünü bir araya getiren 17. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, Denizli’nin önde gelen iş insanları ile yaptığı açılış töreni ile kapılarını ziyaretçilerine açtı.

 

EGS Park Fuar Alanı’nda gerçekleşen açılışa Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, Denizli İl Tarım ve Orman Müdürü Yılmaz Erkaya, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Denizli Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Hamdi Gemici ve birçok İlçe Belediye Başkanı ve birlik ve oda başkanı katıldı.

 

2021 yılında pandemi sebebiyle ara verilen fuara, ilk gün ziyaretçilerin oldukça yoğun ilgi gösterdikleri görüldü.247 firmanın katıldığı fuara, 100.000’inin üzerinde ziyaretçinin gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.5 gün sürecek fuarda ; traktör, biçerdöver, tarımsal mekanizasyon ve teknolojileri, sulama sistemleri ve ekipmanları, sera teknolojileri, tohum, fide, fidan, zirai ilaç, gübre, ekolojik tarım, agro bilişim, hayvancılık, yem ve ambalaj firmaları ile daha birçok sektör kuruluşu yer alıyor..

 

Fuara girişlerin hızlı ve sağlıklı olması açısından; kapı girişlerinde ziyaretçilerin kabulü online bilet (www.denizlitarimfuari.com ) ile yapılıyor.HES KODU sorgulaması yapılan fuarda aşı zorunluluğu bulunmuyor.

Girişlerin ücretsiz olduğu Ege Tarım Fuarı, 02 Mart  – 05 Mart tarihlerinde 10:00 – 18:00,       6 Mart Pazar günü ise 10:00 – 17:00 saatleri arasında tüm sektörün ziyaretine açık olacak.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı