Share

Kukuli Müzikali Trump Sahne’de

Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli, en yakın arkadaşları Tinky ve Minky ile eğlenceli ve eğitici şarkılar eşliğinde aktardığı maceralarını şimdi Kukuli Müzikali’nde sahneliyor.  Türkiye’nin her noktasında gerçekleşen Kukuli Müzikali, 19 Mart Cumartesi günü saat 14.00’de İstanbul Trump Sahne’de, Kukuli severlerle buluşuyor.

 

Türkiye’nin ilklerine imza atan çocuk ve aile eğlence şirketi Fauna, dünya çapında da adından söz ettiren animasyon dizisi Kukuli şarkılarını “Kukuli Müzikal” gösterisi ile çocuklara ulaştırıyor.

 

Youtube’da 3 milyondan fazla abonesi olan sadece çocuklar tarafından değil yetişkinlerce de çok sevilen animasyon dizi Kukuli, 19 Mart Cumartesi günü İstanbul Trump Sahne’de vereceği konserle tüm sevenlerini şarkı söylemeye davet ediyor.  

 

Saat 14.00’de gösterimin olacağı Kukuli Müzikali’nin biletlerine Biletix’ten ulaşılabiliyor.

 

Kukuli Hakkında

Türkiye’nin ilklere imza atan çocuk ve aile eğlence şirketi Fauna Entertainment imzalı animasyon dizi Kukuli, 2013 yılında yaratıldı ve ilk olarak Youtube’da gösterime girdi. Dijital’den globale uzanan başarılı yolcuğunda Kukuli, Sinagapur’dan Çin’e, Hindistan’dan Birleşik Krallık’a, 72 ülkede dijital platformlarda ve televizyon kanallarında yayınlanıyor. Kukuli, İngilizce, İspanyolca, Urduca, Arapça gibi 16 farklı dile çevrildi. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı