Riva Orkestrası Alışveriş Şenliğine Renk Kattı

Share

İnegöl Belediyesi’nin İTSO ve Terziler Odası iş birliği ile bu yıl ilki düzenlenen Kadınlar Alışveriş Şenliğinde, Semih Kandemir ve Hilmi Soral’ın yer aldığı Riva Orkestrası sahne aldı. Konser, şenliğe renk kattı.

 

İnegöl Belediyesi’nin Ticaret ve Sanayi Odası ile Terziler Odası iş birliğinde bu yıl ilkini düzenlediği Kadınlar Alışveriş Şenliği, Pazar günü yapılan açılış töreni ile start aldı. Merpa Pazar yerinde 3 gün boyunca sabah 10.00 ile akşam 22.00 arasında açık kalacak Alışveriş Şenliğinde; giyimden yeme içmeye, hediyelik eşyalardan el emeği ürünlere, organik gıda maddelerinden kozmetiğe pek çok alanda 250 dolayında kadın girişimcinin standı yer alıyor.

 

Alışveriş Şenliğinin ilk günü açılış sonrası 18.00’da şenlik kapsamında konser düzenlendi. Semih Kandemir ve Hilmi Soral’ın yer aldığı Riva Orkestrasının sahne aldığı konser hem alışveriş için gelenlere hem de stant açanlara eğlence dolu anlar yaşattı. Soğuk havada seslendirdikleri şarkılarla ortamı ısıtan Riva Orkestrasının konserine ilgi yoğun oldu. yüzlerce vatandaş alanda 1 saatlik konser boyunca doyasıya eğlendi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir