Zorlu PSM’de Bu Hafta; 28 Mart – 3 Nisan

Share

ŞEHİRDE KİMSE YOKKEN // 28 MART // TURKCELL PLATINIUM SAHNESİ // 20.30

 

Rukiye, Anadolu’nun kırsalından kopup yolu İstanbul’a düşmüş bir kadındır. Öylesine bir kaostan kaçmıştır ki çareyi bir erkek berberine sığınmakta bulur. Sanki o berberin sahibi Nurullah kurtarıcı gibidir ve Rukiye’ye sahip çıkmıştır.Tuhaf bir arkadaşlık olur aralarında, yıllardır kimseyle konuşmayan Nurullah, Rukiye’de kendine yakın bir şeyler bulur. Mahallenin bitirimlerinden Ali de bu hikayeye dahil olur. Ali yönetmenlik hayali kuran genç bir adamdır, bu hikayeye de filminin baş kahramanı yani annesiyle giriş yapmıştır.  Ali ile Rukiye arasında da sıra dışı bir arkadaşlık başlar. Ali mahalleye yeni düşmüş olan Rukiye’ye filmini ve hayallerini anlatırken bizi şenlikli ve uçuk hayatıyla tanıştırır. 

 

Yalnızlık, arkadaşlık, aşk ve şiddet üzerine pek çok hikaye dinleriz bu üçlünün dünyasından. 

Hayat bir masal mıdır? Masalsa bir sonu var mıdır? Mutlu son yoksa bu hayatta o zaman hayat dediğimiz şey masal mı, acı gerçeğin ta kendisi mi?

“Şehirde Kimse Yokken…” kadınlık, erkeklik üzerine de pek çok tartışmayı içinde barındırıyor. İnsanlığa “kadın” ve “erkek” diye verilen roller nedir? Rukiye, Nurullah ve Ali’nin perspektifinden cinsiyet meselesine bir bakış da görürüz. Bir erkek berberinin koltuğundan kadınlar, aşk ve yalnızlık nasıl görünür? O koltuğa oturanlar aynaya bakınca ne görür? 

“Şehirde Kimse Yokken…” soru sordukça yeni sorular yaratan bir hikaye. Cevaplar hem tanıdık, hem de çok yabancı.

 

Zorlu PSM Prodüksiyon’un oyunu Şehirde Kimse Yokken, karanlık bir trajediyle birlikte kadın olmanın erdeminin ve gücünün altını çizdiği öyküsüyle 28 Mart’ta Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

 

Kapı Açılış: 20.00

Şehirde Kimse Yokken: 20.30

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori- 165,00 TL

2. Kategori- 132,00 TL

3. Kategori- 99,00 TL

 

 

 

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 28 MART // 100 STUDIO // 21.00

 

YouTube’un en sevilen Late Night programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”, Türkiye ve gündeme dair konularıyla farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı sezon boyunca her Pazartesi 100 Studio’da izleyici ile buluşurken program Zorlu PSM’nin YouTube kanalından da kaçırdığınız bölümleri izleme fırsatı sunuyor! İbrahim Selim ile Bu Gece yepyeni bölümleriyle 28 Mart’ta Zorlu PSM 100 Studio’da! 

 

Kapı Açılış: 19.00

İbrahim Selim ile Bu Gece: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 154,00 TL

Öğrenci Fiyat: 66,00 TL

Balkon Fiyat: 99,00 TL

 

 

TEOMAN // 28 MART // TURKCELL SAHNESİ // 21.00 

 

Türkiye'nin en önemli rock müzisyenlerinden Teoman, Bayhan Prodüksiyon organizasyonuyla 28 Mart 2022 Pazartesi gecesi Zorlu PSM sahnesinde yerini alıyor. 

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 350,00 TL

2. Kategori Fiyat: 300,00 TL

3. Kategori Fiyat: 250,00 TL

4. Kategori Fiyat: 200,00 TL

 5. Kategori Fiyat:150,00 TL

6. Kategori Fiyat: 120,00 TL

 

 

BOZKURT İLHAM GENCER İLE CAZ AKŞAMI // 28 MART // TOUCHÉ // 21.00 

 

Türkiye'nin ilk piyanist şantörlerinden biri olan İlham Gencer kariyerinin 73. yılında müzik severleri bir caz şölenine davet ediyor. İlk yerli caz grubunun öncülerinden olan usta isim, müzik tarihimize bir imza atarak günümüzde caz müziğinin evrenselliğini kutluyor. 1961 yılında ‘ilk Türkçe sözlü pop parçası’ unvanını alan Bak Bir Varmış Bir Yokmuş” eseriyle sözlü pop müziğini başlatan İlham Gencer bu kez Zorlu PSM’de gerçekleşecek caz performansıyla unutulmaz bir geceye davet ediyor.

 

Bilet Fiyatları:   

Genel Giriş: 99,00 TL

 

 

BAR PSİKOLOĞU // 29 MART // TOUCHÉ // 19.00 

 

Bar Psikoloğu, gerçek ve girişimci bir psikoloğun psikoloji-psikoterapi klişelerini konu aldığı bir psikoloji talk show’udur.  İlk perdede sıklıkla sorulan ve merak edilen konuları tiyatral, keyifli ve yalın bir dille anlatan psikoloğumuz, ikinci perdede sizlerden gelen sorulara bilimsel bulgular aracılığıyla ve kendi süzgecinden geçirdikten sonra cevaplar vererek interaktif bir muhabbet ortamı sunuyor. 5 yıldır 43 şehirde sürekli bir turne halinde olan Bar Psikoloğu, ‘Madem bize gelmiyorsunuz, ben size gelirim’ düşüncesiyle başlattığı, dünyada ilk kez gerçekleştirilen ve bir sosyal girişimcilik olarak değerlendirilebilecek bu 'psikogösteri' formatı aracılığıyla, ülkemizde ruh sağlığı ile ilgili yanlış ve eksik bilinenleri anlatarak ‘önleyici ve koruyucu psikoloji’ alanına katkı sunmaya çalışıyor. Bu keyifli gösteri 29 Mart akşamı Zorlu PSM’de.

 

Bilet Fiyatları:   

Genel Giriş: 99,00 TL

 

 

YILDIZ TİLBE // 29 MART // TURKCELL SAHNESİ // 21.00 

 

Türkiye'nin en çok konser veren kadın sanatçılarından, en önemli besteci ve söz yazarlarından Yıldız Tilbe, rekor katılımlarla geçen yaz konserlerinin ardından kış sezonunda da adından söz ettiriyor. Yıldız Tilbe, Bayhan Prodüksiyon organizasyonu ile 29 Mart 2022 Salı akşamı İstanbul Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne konuk oluyor.

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 672,00 TL

2. Kategori Fiyat: 448,00 TL

3. Kategori Fiyat: 336,00 TL

4. Kategori Fiyat: 280,00 TL

5. Kategori Fiyat: 224,00 TL

6. Kategori Fiyat: 168,00 TL

 

 

KUM ZAMBAKLARI // 29 MART // 100 STUDIO // 20.30

 

 “Kum Zambakları” insanlık tarihi boyunca çözülemeyen kadın erkek ilişkisini hem gerçek hem ironik hem de şiirsel boyutlarıyla ele alarak seyirciyi bir yolculuğa çıkarıyor. Tutkulu bir aşkın şiirselliğinin ve ruhları dans ettiren müziklerin yan yana geldiği bu oyun modern şehir hayatının içinde sıkışmış evli bir çiftin ilişki sürecine tanıklık etmemizi sağlıyor.

Doğayı ve hayvanların doğal yaşamını yok eden insanlığın kendisiyle ve kadın erkek ilişkisi üzerinden birbiriyle olan çatışmasını eğlenceli bir dille tartışmaya açıyor. Seyirciler aşk ve şiddet arasında duygusal gitgeller yaşayan ve birbirini yok etmeye çalışan Duygu ve Fikret’in hayatının farklı evrelerine tanıklık ederken insanlığın doğayla olan ilişkini yeniden gözden geçirecek.

 

Kapı Açılış: 20.00

Evlilikten Sahneler: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 121,00 TL

2. Kategori Fiyat: 88,00 TL

Öğrenci Fiyat: 33,00 TL

 

 

 

YALIN "UNUTULMAZ ŞARKILAR" // 30 MART // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

 

2004 yılında çıkardığı “Ellerine Sağlık” albümünden günümüze kadar seslendirdiği kendine özgü aşk şarkıları, etkileyici sesi ve besteleri ile bugüne kadar muazzam bir dinleyici kitlesi yakalayan Yalın, yepyeni bir konser serisine başlıyor. Yalın’ın görkemli sahne tasarımı ve Bigband orkestrasıyla hem kalbimizde iz bırakan “Unutulmaz Şarkılar”ı, hem de en sevilen şarkılarını seslendireceği konser serisi, baharın ilk günlerinde Zorlu PSM’de seyirciyle buluşacak.

 

ikinci performansı 30 Mart’ta gerçekleşecek konserde Yalın, sanat hayatına yön veren ve ona ilham olan, hepimizin hayatlarında da unutulmaz anıları olan şarkıları Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde söyleyecek. 27 kişilik dev bir orkestrayla iz bırakacak anlara sahne olacak Yalın’la “Unutulmaz Şarkılar” konserlerini Zorlu PSM’de kaçırmayın!

 

Kapı Açılış: 20.00 

Yalın’la “Unutulmaz Şarkılar”: 21.00 

 

Bilet Fiyatları: 

1. Kategori Fiyat: 418,00 TL 

2. Kategori Fiyat: 330,00 TL

3. Kategori Fiyat: 264,00 TL

4. Kategori Fiyat: 198,00 TL

 

 

ON KİŞİYDİLER // 30 MART // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

 

Birbirini tanımayan 10 kişi, zenci adasında verilecek bir partiye davet edilir. Farklı mesleklere ve apayrı kişiliklere sahip bu on kişi aslında neden orada olduklarını öğrendiğinde artık herkes için çok geçtir. Kafanız karışacak, nefesiniz kesilecek, içinizdeki dedektif canlanacak ve tek bir soru soracaksınız bu adada gerçekten sadece 10 kişi mi var? 

 

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30

 

Bilet Fiyatları:   

1. Kategori Fiyat: 165,00 TL

2. Kategori Fiyat: 121,00 TL

 

GÜNEŞ // 30 MART // 100 STUDIO // 21.00

 

2021 yılında ‘En İyi Çıkış Yapan Sanatçı’ olarak Türkiye'nin en prestijli radyo ödülünü alan Güneş, Spotify'ın en çok dinlenenler listesinde (TOP 50) halen en üst sıralarda yer alıyor. 8 farklı ülkede yaklaşık 100 milyon dinleyiciye ulaşan Güneş, 2022 yılına 13 şarkıdan oluşan ‘ATLANTİS’ adlı yeni bir albüm ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Her iki albümün şarkılarını ilk defa 30 Mart’ta 6 kişilik orkestrası ile Zorlu PSM 100 Studio sahnesinde dinleyicileriyle canlı canlı buluşturacak. Zorlu PSM 100 Studio Sahne’sinde hem yeni albümünden, hem de daha önce dinlediğimiz hit şarkılarından oluşan keyifli bir seçkiyle karşımızda olacak! 

 

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 99,00 TL

 

TULUĞ TIRPAN TRİO // 30 MART // TOUCHÉ // 21.00

 

Tuluğ Tırpan, Ozan Musluoğlu ve Ferit Odman ile Brad Mehldau’nun yaratı dünyasına bir nevi saygı duruşunda bulunduğu bir program ile 30 Mart’ta touché'nin konuğu olacak. Mehldau’nun Radiohead, Beatles uyarlamaları, caz standartları yorumları, ustası Fred Hersch’den parçalar ve Tuluğ Tırpan’ın Mehldau için yazdığı özgün eserlere yer vereceği gecede geniş yelpazeli bir retrospektif sunulacak. Zorlu PSM touché’de şimdiden yerinizi ayırtmayı unutmayın!

 

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 99,00 TL

 

 

EVLİLİKTEN SAHNELER // 31 MART // 100 STUDIO // 20.30

10. evlilik yıldönümlerini kutlamak üzere olan ideal eşler gibi görünen iki çocuk sahibi mutlu bir çiftin; bir çeşit sığınak olarak kurdukları evliliklerinin bazı dönemlerini yakından izleme fırsatını bulacak olan seyirci, bu çiftin sevgi, nefret, arzu, tekeşlilik, özgürlük, iletişimsizlik gibi kavramlarla mücadele edişlerini gözlemleyecek. Evlilikten Sahneler çoğu zaman kadın ve erkek kimliğinde önemli dönüşümlere yol açan ve onu biçimlendiren bir çerçeve haline gelen evliliği oyunun merkezine koyuyor. “İki insan bir ömür bir arada yaşayabilir mi?”, “Aile nedir?”, “Şefkat nedir?”, “Aşk nedir, ne değildir?” sorularına yanıt arayan Evlilikten Sahneler’de Ece Dizdar ve Öner Erkan’ın yanı sıra Kayhan Berkin, Pınar Göktaş ve Naz Buhşem de rol alıyor. Sinemanın ölümsüz isimlerinden Ingmar Bergman’ın kült filminden, ödüllü oyuncu ve yönetmen Kayhan Berkin rejisiyle sahneye uyarlanan Versus Tiyatro ve Zorlu PSM ortak yapımı Evlilikten Sahneler, 31 Mart’ta Zorlu PSM’de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Kapı Açılış: 20.00

Evlilikten Sahneler: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 121,00 TL

2. Kategori Fiyat: 88,00 TL

Öğrenci Fiyat: 55,00 TL

 

 

HAKAN BAŞAR TRİO // 31 MART // TOUCHÉ // 21.00

 

8 yaşında piyanoya başlayan ve İlk konserini 10 yaşında veren, Türkiye’nin en genç caz piyanisti, Hakan Başar, kontrbasta Ozan Musluoğlu ve davulda Ferit Odman ile oluşturduğu Hakan Başar Trio ile 31 Mart akşamı touché’de! Akbank Sanat ve 26. İstanbul Caz Festivali konserlerinin ardından On Top of the Roof adlı ilk albümü 2019 yılında İngiltere'de yayınlanan Hakan Başar’ın, ilk yurt dışı deneyimini EFG London Jazz Festival ile yaşayarak Pizza Express Jazz Club Soho’da davulda Ferit Odman ve basta Halil Çağlar Serin ile sahne aldı. Konser tarihini de kapsayan 5-6 haftalık süreçte albüm parçaları, dünyanın en önemli caz radyolarından biri olan Jazz FM’de defalarca yayınlandı. Konser röportajı ise, Mike Collins tarafından London Jazz News adına yapıldı. Halen öğrenimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde sürdüren 17 yaşındaki bu genç piyanisti kaçırmayın!

 

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 99,00 TL

 

 

ÖZGÜR TURHAN STAND UP // 31 MART // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.00 

 

Özgür Turhan, stand up gösterisi ile 31 Mart’ ta Turkcell Platinum Sahnesi’nde…

 

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 21.00

 

Bilet Fiyatları: 

Genel Satış: 132,00 TL

 

 

MABEL MATİZ // 31 MART – 1 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ // 21.00 

 

2011 yılında kendi adını taşıyan ilk albümüyle müzik dünyasına merhaba dediği ilk günlerden bu yana, başta müzik eleştirmenlerinin ve müzikseverlerin saygı ve büyük beğenisini kazanan Mabel Matiz, 31 Mart’ta Turkcell Sahnesi’nde!  Derin anlam ifade eden sıra dışı sözleri, baş döndürücü melodileriyle Türk pop müziğine yepyeni bir anlayış getiren sanatçı, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nin büyülü atmosferinde tüm dinleyicileri ve sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 297,00 TL

2. Kategori Fiyat: 231,00 TL

3. Kategori Fiyat: 176,00 TL

4. Kategori Fiyat: 121,00 TL

 

 

SIR // 1 NİSAN // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

 

Fransa'da ve daha birçok ülkede büyük beğeni toplayan Cesar Ödüllü Alexandre De La Patelliere & Matthieu Delaporte' nin yazdığı "Le Prenom”; Hilal Arslangiray Kazanbal'ın samimi uyarlamasıyla tiyatroseverlerin karşısına çıkıyor. Adından farklı yapımlarla söz ettiren Gate Production tarafından sahneye konulan "Sır”, ulusal ve uluslararası ödüllere sahip Tayanç Ayaydın, Emel Çölgeçen, Anıl Çelik, Tolga Güleç ve Şeyma Gökçe Cengiz’i sahnede bir araya getirdi. Ahmet Kazanbal’ ın yönettiği tek perdelik oyun; dram ile durum komedisini iç içe işliyor. Müzik severlerin yakından tanıdığı Pinhani’nin benzersiz şarkıları da oyuna bambaşka bir hava katıyor.

 

Kapı Açılış: 20.00

Sır: 20.30

 

Bilet Fiyatları:   

1. Kategori Fiyat: 145,00 TL – Öğrenci 118,60 TL

2. Kategori Fiyat: 125,00 TL – Öğrenci 102,30 TL

 

DEFNE SAMYELİ // 1 NİSAN // TOUCHÉ // 21.00

 

Defne Samyeli yepyeni repertuarı ve göz alıcı performansı ile 1 Nisan akşamı Zorlu PSM’nin sofistike caz kulübü touché’de sahne alacak!

 

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 220,00 TL

 

 

MİTOLOJİK HİKAYELER I : TRUVA ATI-PANDORA’NIN KUTUSU // 2 NİSAN // SKY LOUNGE // 13.00-15.00 

 

İKSV Alt Kat ve Anuşka’nın Atölyesi’nin ortak prodüksiyonu Mitolojik Hikâyeler I: Pandora’nın Kutusu – Truva Atı, 2 Nisan’da Zorlu PSM Sky Lounge’ta!

 

Mitolojik Hikâyeler, Anuşka’nın Atölyesi ve İKSV Alt Kat tarafından, Paribu’nun desteğiyle ortaklaşa üretilen kuklalı bir çocuk gösterisidir. İlk kez 25. İstanbul Tiyatro Festivali programında sergilenen Mitolojik Hikâyeler’in her birinde ayrı bir mit anlatılan dört farklı bölümü, 2-3 Nisan tarihlerinde Zorlu PSM Sky Lounge’da yeniden izleyiciyle buluşuyor. Ana karakter/kukla Afrodit’in anlatımıyla canlandırılan bu hikâyelerde, coğrafyamızda geçen efsaneler, bu projeye özel olarak hazırlanan tahta kuklalar ve her bölümde ekibe katılan konuk sanatçılarla birlikte sahneleniyor.

 

Kapı Açılış Saati: 12.30 – 14.30

Etkinlik Saati: 13.00 – 15.00

 

Bilet Fiyatları:

Üç Kişilik (1 Yetişkin +2 Çocuk veya 2 Yetişkin+ 1 Çocuk) Fiyat: 247,50 TL

İki Kişilik (1 Yetişkin + 1 Çocuk) Fiyat: 165,00 TL

Tek Kişilik (12 Yaş ve Üstü) Fiyat: 82,50 TL

 

 

CEYDA PİRALİ "KARMA" ALBÜM KONSERİ // 2 NİSAN // TOUCHÉ // 21.00

 

Ceyda Pirali’nin “Bu albüm, insan ömrünün olabilecek en olgun ve üretken bir döneminde, söylenmesi gerekenlerin, artık söylendiği bir sözdür belki de…” sözleriyle ifade ettiği ‘Karma’ albümü 2 Nisan’da touché’de dinleyenleriyle buluşacak!

 

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş Fiyat: 88,00 TL

 

 

DJ SENFİELD // 2 NİSAN // 100 STUDIO // 21.30

 

Son yılların elektronik müzik sahnesinin şahit olduğu en heyecan verici isimlerden biri olan DJ Seinfeld, 2 Nisan akşamı 100 Studio’da!

 

Dikkat çeken yeteneği ile daha önce Actress, Nina Kraviz ve Moodymann gibi DJ’lerin küratörlüğünü yaptığı !K7’nin efsanevi mix serisi DJKicks’te küratörlük yapan DJ Seinfeld, 2019 yılında Sónar Istanbul’da sergilediği muhteşem performansının ardından 2 Nisan akşamı bir kez daha Zorlu PSM’de DJ setin başına geçecek!

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 242,00 TL

Öğrenci Fiyat: 55,00 TL

 

 

MANGA // 2 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ // 21.00 

 

MaNga, Atlantis Yapım ve Zorlu PSM iş birliğiyle, 2 Nisan’da Turkcell Sahnesi'nde!

 

Kapı Açılışı: 20.00

Etkinlik Başlangıç: 21:00

 

Bilet Fiyatları:

Avantajlı 2. Dönem Fiyat: 176,00 TL

Öğrenci (Tükendi) Fiyat: 110,00 TL

 

 

DAMDAKİ KEMANCI // 2-3 NİSAN // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20:30

 

Dünyanın en sevilen müzikallerinden biri olan Damdaki Kemancı, bu sezonda da Talimhane Tiyatrosu iş birliği ile yine Zorlu PSM’de, dev kadrosuyla, tiyatro severlerle buluşmaya devam ediyor. 

 

Kapı Açılışı: 20.00

Etkinlik Başlangıç: 20.30

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 165,00 TL

2. Kategori Fiyat: 132,00 TL

3. Kategori Fiyat: 99,00 TL

 

 

AŞINMA // 3 NİSAN // 100 STUDIO // 18.00 

 

Günümüz dünya sisteminin insanın varlık alanını giderek daha da daraltması, buna karşılık çağdaş insanın bu duruma gösterdiği kabul ile hem insani olanın aşınmasını, hem de insanın kendisindeki karakter aşınmasını düşünmeyi öteleyerek var olmaya çalışması sorununu merkeze alan “Aşınma”, seyircinin oyunun dilini ve işleyişini oyuncuyla birlikte eşzamanlı keşfedeceği aktif bir seyir süreci yaratarak seyircisini eğlenceli bir deneyime davet ediyor. Şahika Tekand tarafından kaleme alınan ve yönetilen, deneyimli oyuncu Yiğit Özşener’in performansıyla sergilenen Aşınma Zorlu PSM’de seyircilerini bekliyor.

 

Kapı Açılış: 17.30

Aşınma: 18:00

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 132,00 TL

2. Kategori – 88,00 TL

 

 

MİTOLOJİK HİKAYELER II : ARİYA’NIN YÜN YUMAĞI – MİDAS’IN ALTINLARI // 3 NİSAN // SKY LOUNGE // 13.00-15.00 

 

İKSV Alt Kat ve Anuşka’nın Atölyesi’nin ortak prodüksiyonu Mitolojik Hikâyeler II: Ariyana’nın Yün Yumağı – Midas’ın Altınları, 3 Nisan’da Zorlu PSM Sky Lounge’ta!

Mitolojik Hikâyeler, Anuşka’nın Atölyesi ve İKSV Alt Kat tarafından, Paribu’nun desteğiyle ortaklaşa üretilen kuklalı bir çocuk gösterisidir. İlk kez 25. İstanbul Tiyatro Festivali programında sergilenen Mitolojik Hikâyeler’in her birinde ayrı bir mit anlatılan dört farklı bölümü, 2-3 Nisan tarihlerinde Zorlu PSM Sky Lounge’da yeniden izleyiciyle buluşuyor. Ana karakter/kukla Afrodit’in anlatımıyla canlandırılan bu hikâyelerde, coğrafyamızda geçen efsaneler, bu projeye özel olarak hazırlanan tahta kuklalar ve her bölümde ekibe katılan konuk sanatçılarla birlikte sahneleniyor.

 

Kapı Açılış Saati: 12.30 – 14.30

Etkinlik Saati: 13.00 – 15.00

 

Bilet Fiyatları:

Üç Kişilik (1 Yetişkin +2 Çocuk veya 2 Yetişkin+ 1 Çocuk) Fiyat: 247,50 TL

İki Kişilik (1 Yetişkin + 1 Çocuk) Fiyat: 165,00 TL

Tek Kişilik (12 Yaş ve Üstü) Fiyat: 82,50 TL

 

 

ALICE MÜZİKALİ // 3 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

 

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevrilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip “Alice Harikalar Diyarında”, Serdar Biliş’in yönetmenliği ve Beyhan Murphy’nin koreografisi ile çağdaş bir müzikal uyarlama olarak yeniden sahnedeki yerini alıyor.

 

İlk kez 7 Şubat 2019’da perde açan, 23. Afife Tiyatro Ödülleri’nde “Haldun Dormen Özel Ödülü” ve En İyi Koreografi Ödülleri’nin sahibi olan Alice Müzikali, uzun bir aranın ardından 3 Nisan’da seyirciyle buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor. 

 

 Zorlu PSM’de kapalı gişe oynayan müzikalde Serenay Sarıkaya “Alice” olarak izleyicisinin karşına çıkarken, Ezgi Mola “Kraliçe”, Enis Arıkan “Tavşan”, Şükrü Özyıldız “Şapkacı”, İbrahim Selim “Kral”, Merve Dizdar ise “Kedi” rolü ile yer alıyor. 

 

Kapı Açılış: 20.00

Alice Müzikali: 21.00

 

Bilet Fiyatları:   

 

VIP – 504.00 TL 

1. Kategori – Tam: 420.00 TL

2. Kategori – Tam: 370.00 TL 

3. Kategori – Tam: 291.00 TL 

4. Kategori – Tam: 245.00 TL 

5. Kategori – Tam: 193.00 TL

 

 

TUZ BİBER STAND UP // 3 NİSAN // TOUCHÉ // 20.30

 

Türkiye'de stand-up komedi kültürünün yaygınlaşmasını amaçlayan komedi kulübü TuzBiber 3 Nisan’da 20:30’da touché’de! 2015'ten bu yana düzenlediği Açık Mikrofon geceleri ile sahnelerini stand-up komedi yapmak isteyen herkese açan TuzBiber, ayrıca düzenlediği özel gecelerde de komedyenleri seyirciler ile buluşturmayı başardı. TuzBiber dijital platformlarda içerik üretmeye devam ederken, sahnemizde ağırladığımız komedyenlerimiz ise şaka defterlerini doldurmayı sürdürüyor.

 

Kapı Açılış: 19.30

Tuz Biber Stand Up: 21.00

 

Genel Giriş: 99,00 TL

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir