Citrix’ten EMEA Bölgesinde Üst Düzey Atama

Citrix, Wojtek  Życzyński’nin EMEA Gelişmekte Olan Pazarlar Kanal Direktörü olarak göreve getirildiğini duyurdu. Son olarak Microsoft Polonya’da, başka birçok hedefin yanı sıra, dağıtım ve ortak kanalının dönüştürülmesine yönelik bir liderlik pozisyonunda bulunan Wojtek, 4 Mayıs 2021’de Citrix ailesine katıldı. Wojtek, Citrix’in EMEA Bölgesi Ortak Satışları Başkan Yardımcısı görevini yürüten Pilkku Aasma’ya bağlı olacak. Kanal satışları, bulut kullanımına geçiş ve genel kanal dönüşümünü daha da hızlandırmak amacıyla, Rusya, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkan Yardımcısı ve Dijital Dönüşüm Müdürü Amir Sohrabi’nin ekibiyle yakın çalışma içerisinde olan EMEA Kanal Satışları ve Ekosistemleri liderlik ekibinin birüyesi olacak.  

 

EMEA Gelişmekte olan Pazarlar Kanal Direktörü Wojtek  Życzyński, yeni göreviyle ilgili “Citrix ortakları için pazar, sanallaşmadan yola çıkarak, hibrit bulut ve hizmet-olarak yazılım tabanlı uygulamalar dahil olmak üzere akıllı dijital çalışma alanlarının sağlanmasını da kapsayacak şekilde gelişti; bu nedenle Citrix’teki görevime büyük bir coşkuyla başlıyorum. Hibrit çoklu bulut çözümlerimiz ortakların, belirsizliğe uyum sağlama, iş sürekliliği sağlama ve yeni fırsatları yakalamak için kendilerini daha iyi konumlandırma konusunda müşterilerine yardım etmesinin en iyi yolu,” dedi.

 

Wojtek yirmi yıldır BT sektöründe çalışıyor. Microsoft’taki 13 yıllık görevi süresince, Polonya’daki dağıtım ve ortak kanalının dönüşümü, küçük ve orta ölçekli işletmelere / kurumsal pazara, kamu kesimine satış ve Microsoft Polonya’nın pazarlama ve operasyonlarının yönetilmesi alanında çalıştı. Wojtek son dört yıldır ortak kuruluşu yöneten yan kuruluş liderlik ekibinin bir üyesiydi. 

 

Citrix EMEA Bölgesi Ortak Satışları Başkan Yardımcısı Pilkku Aasma ise şunları söyledi: “Citrix, çalışan üretkenliğiyle yenilikçi düşünme arasındaki boşluğu dolduruyor. Şu anda yeni nesil teknolojiler sayesinde ve cesur liderlik yönetiminde bu inovasyon potansiyeli sınır tanımıyor. Ortaklara sağlanan fırsatlar arasında Citrix’in herkesçe tanınmasını sağlayan uzak çalışma alanı teknolojisinin yanı sıra üretkenliği artırmaya yönelik yapı şablonu ve akış tabanlı mikro uygulamalar, çalışma alanı zekası uygulama ve teknolojinin kullanım biçimi konusunda müşterilerle çalışma bulunuyor. Wojtek yüksek performanslı ekipler oluşturması, çeşitlilik ve kapsayıcılık taraftarlığı ve harika koçluk ve danışmanlık becerileriyle tanınıyor. Bunların hepsi salgın sonrası dünyada üstleneceği yeni görev için çok değerli özellikler,” dedi.

 

Şu anda Polonya’da yaşayan Wojtek, Varşova Üniversitesi, Wroclaw Bankacılık Fakültesi ve Cambridge Üniversitesi mezunu. Boş zamanlarında uçaklarla ilgili bilgisini artırıyor ve gezip göreceği yeni yerler keşfediyor, yani yeniden seyahat edebilmeyi dört gözle bekliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Etiketler:
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. turkiyeajans.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Risk Açıklaması:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. turkiyeajans.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir