D&R imza günleriyle yazarları okurlarıyla buluşturuyor

Share

D&R’ın imza günü etkinlikleri kapsamında birbirinden değerli pek çok yazar, okurlarıyla buluşuyor. Mehmet Yalçınkaya, Açelya Akkoyun, Bihter Dinçel, Melda Kamhi Kosif, Haluk Tatar, Aslıhan Dağıstanlı Aysev, İpek Güneş, Işıl Işık, Zeynep Sahra, Gökhan Müftüoğlu, Anjelika Akbar, Sülbiye Yıldırım & Bihter Bilir,  ve Murat Gülen Mart ayının ilk hafta sonunda D&R mağazalarında ağırlanıyor.

 

Oyunculuğunun yanı sıra pek çok deneme, makale ve kitaplarıyla da öne çıkan Bihter Dinçel, okurlarıyla Suadiye D&R’da bir araya geliyor. 5 Mart Cumartesi günü saat 15.00’te gerçekleşecek etkinlikte Dinçel, “Keşke Unutsam” isimli üçüncü kitabını okurları için imzalayacak. Sanata olan ilgisi ve yaratıcılığıyla tanınan Melda Kamhi Kosif, Akasya D&R’da imza günü düzenliyor. 5 Mart Cumartesi günü saat 15.00’te gerçekleşecek etkinlikte ünlü yazar, “Aynalı Tılsımlar Dükkanı” ve “Binlerce Kilometrelik Bir Yolculuk Bile Tek Bir Adımla Başlar” isimli kitaplarını okurları için imzalayacak. Korku hikayelerinin ünlü ismi Işıl Işık, “Bodrum Katı – Tünelden Önceki Beyaz Ev” kitabını okurları için imzalıyor. Ürpertici gizemlerle dolu gerilim romanının imza günü 5 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te İzmir İstinyePark D&R’da düzenlenecek. Ünlü aşçı Mehmet Yalçınkaya, balıkla yapılan 84 özel yemek tarifinin yer aldığı “Denizden” adlı kitabıyla 6 Mart Pazar günü saat 15.00’te Kanyon D&R mağazasında hem yemek hem de kitap tutkunlarıyla bir araya geliyor.

Başarılı oyuncu, sunucu ve yazar Açelya Akkoyun, yeni kitabı “İyi Ki Kadınım”ın imza gününde D&R’ın konuğu oluyor. 6 Mart Pazar günü saat 15.00’te gerçekleşecek imza gününe Akasya D&R mağazası ev sahipliği yapacak.

 

5 Mart Cumartesi imza günleri;

Haluk Tatar

13:00 Kocaeli 41 Burda D&R 

 

Bihter Dinçer

15.00 Suadiye D&R 

 

Aslıhan Dağıstanlı Aysev 

15:00  Kanyon D&R 

 

İpek Güneş  

15:00  Zorlu D&R 

 

Melda Kamhi Kosif 

15:00  Akasya D&R 

 

Sülbiye Yıldırım – Bihter Bilir 

15:00  İzmir Mavibahçe D&R 

 

Işıl Işık 

14:00  İzmir İstinyePark D&R 

 

Zeynep Sahra 

14.00 İzmir Hilltown D&R

 

6 Mart Pazar imza günleri;

Gökhan Müftüoğlu 

14:00  İstinyePark D&R 

 

Mehmet Yalçınkaya 

15:00  Kanyon D&R 

 

Açelya Akkoyun 

15:00  Akasya D&R 

 

Murat Gülen     

15:00  İzmir Optimum D&R

 

Anjelika Akbar

17:30 Bursa Korupark D&R

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir