Hastanede Tedavi Gören Çocuklar İçin Oyun Parkı

İzmir’de bir kamu hastanesi örnek bir çalışmaya imza attı. SBÜ İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürlüğü koordinasyonunda Çocuk Onkoloji Servisinde tedavi gören çocuklar ve kreş çocukları için oyun parkı  ve etkinlik alanı yapıldı. Parkın yapımına  Konak Belediyesi, Hayırsever İş İnsanları, Sokak Sanatçıları Derneği ve Yaşa Çocuk Derneği de katkı sağladı.

Parkın yapım aşamasında hastanenin arka kısımda bulunan alanda  düzenlemeler yapılarak , ağaçların budama ve bakımı, duvarlar ve ağaçların kireçleme işlemi, atıl bulunan eşyaların kaldırılması, çevre temizliği gerçekleştirildi. Kreş bahçesinin aydınlatma işlemi ve elektrik alt yapısı düzenlendi.  Alanda zemin etüdü yapılıp beton dökme işlemi gerçekleştirildikten sonra çocuklar için oyun parkı, alanda çimlendirme işlemi ve sahne düzenlemesi yapıldı. Sokak Sanatçıları Derneği üyesi genç gönüllüler tarafından da kireçlenen duvarların üzerine grafitti  çalışması yapıldı.

Yoğun Bir Mücadele İçindeyiz

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Zafer Karakaş “ Ülkemizin heryerinde olduğu gibi hastanemizde de pandemiyle yoğun bir mücadele yapılmaktadır. Bu mücadeleyi sürdürürken,  diğer taraftan da hastalarımız, hasta yakınlarımız ve sağlık personelimiz için en iyi şekilde hizmet vermeye devam ettik. Onkoloji ve kreşte bulunan çocuklarımız için güzel yeşil bir alan yapmayı düşündük. Konak Belediyesi, Hayırsever İş İnsanları, Sokak Sanatçıları Derneği, Yaşa Çocuk Derneği’nin destekleriyle bu düşüncemizi hayatta geçirdik ve bu alanı tamamladık. Bu süreçte  bizlere destek olan Hastane Başhekimimiz Doç. Dr. Mustafa Emiroğlu başta olmak üzere, bu alanın yapımında çok emeği olan Müdür Yardımcımız M. Celaleddin Uzun’a, Güvenlik Şefimiz Orhan Arslan’a  özellikle teşekkür etmek istiyorum. Oyun ve Etkinlik Alanının hayırlı olmasını diliyorum” dedi. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)


Etiketler:
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. turkiyeajans.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Risk Açıklaması:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. turkiyeajans.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.