Huobi, 30 Mayıs’ta “Blockchain ve Kripto Para Zirvesi” düzenliyor.

30 Mayıs Pazar günü online olarak düzenlenecek olan “Blockchain ve Kripto Para Zirvesi”, Huobi ve Etkin Kampüs iş birliğiyle hayata geçiriliyor. Youtube’da Etkin Kampüs hesabından canlı yayınlanacak olan zirve ile ilgili tüm detaylara blockchainvekriptoparazirvesi.com sayfasından ulaşabilir, aynı adresten ücretsiz kaydolarak katılabilirsiniz.

 

Dünya baş döndürücü bir hızla dijitalleşirken blockchain teknolojisi ve kripto paraların bu dönüşüm içinde önemli bir rolü olacak. Dünyanın önde gelen kripto para alım satım platformlarından olan Huobi, geleceği inşa edecek olan gençlerin bu konularda bilgilenmelerini çok önemsiyor. Bu amaçla, üniversite etkinliklerinin önde gelen organizatörlerinden Etkin Kampüs ile birlikte “Blockchain ve Kripto Para Zirvesi”ni düzenliyor. Etkinlik, blockchain ve kripto paralar hakkında yalın, doğru ve detaylı bilgileri katılımcılarla paylaşmayı hedefliyor.

30 Mayıs 2021 Pazar günü online olarak gerçekleştirilecek etkinlik saat 11:00’da başlayacak. İki oturumdan oluşacak olan etkinlikte sektörün önemli isimleri Blockchain Teknolojileri ve Kripto Paralar hakkında konuşacak. Huobi’nin Türkiye, Rusya ve Ukrayna pazarlarından sorumlu Bölge Genel Müdürü Alphan Göğüş’ün açılış konuşmasıyla başlayacak olan öne çıkan diğer konuşmacılar arasında NFT konusunda uzman Bager Akbay, Akademisyen ve MenaPay YK Üyesi Çağla Gül Şenkardeş, Blockchain Kripto Para ve Dijital Güvenlik Akademi Eğitmeni Devrim Danyal, KPMG Yöneticisi Şükran Uçar, Pekin & Pekin Hukuk Bürosu Kıdemli Ortağı Y. Özge Okat bulunuyor.

Birincisi yapılacak olan Blockchain ve Kripto Para Zirvesi ile ilgili olarak Huobi adına açıklama yapan Huobi Bölge Genel Müdürü Alphan Göğüş “İçinde bulunduğumuz dönüşümün geleceğe taşınması gençler sayesinde olacak. Bu yüzden de bugün Etkin Kampüs’le birlikte, hayatımıza yeni giren kavramları gençlerle birlikte tartışmak, bilgi birikimimizi ve deneyimimizi paylaşmak için bu zirveyi düzenliyoruz.  Bu zirve, gençleri işin içine kattığımız ilk adım olacak, geleceğin finans dünyasını gençlerle birlikte kurup, yöneteceğiz. Bugün zirvede konuşmacı olarak aramızda bulunan dostlarımıza ve sevgili gençlere çok teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Huobi hakkında

 

Blok zinciri endüstrisinde dünya lideri bir şirket olarak Huobi grubu, çekirdek blok zinciri teknolojisinde ve blok zincir teknolojisi ile diğer endüstrilerin entegrasyonunda atılımlar yapma misyonuyla 2013 yılında kuruldu. Huobi grubu halka açık zincir, dijital varlıklar ticareti ve cüzdanı, madencilik havuzu, tescilli yatırım, kuluçka, dijital varlık araştırması vb. alanlara genişledi, blockchain endüstrisindeki 60'tan fazla şirkete yatırım yaparak küresel bir dijital ekonomi sektörü ekosistemi kurdu ve genel bir küresel dijital ekonomi ekolojisi oluşturdu.  

 

 

BLOCKCHAIN & KRİPTO PARA ZİRVESİ PROGRAMI

11.00 – 11.15

Açılış Konuşması

Alphan Göğüş (HUOBI Bölge Genel Müdürü)

 

1. Oturum

11.15 – 11.45

Blockchain Teknolojisi, Web 3.0 & Gelecek

Buğra Ayan (Mühendis, Yazar)

11.45 – 12.15

Dünyada Blockchain Ekosisteminde Trendler ve Fırsatlar

Moderatör:        Aytunç Yıldızlı (AVALABS İş Geliştirme Direktörü)

Konuşmacılar:   Altuğ Öztürk (CHILIZ/SOCIOS Türkiye Direktörü)

Efe Büken (MUHABBİT KAPİTAL Kıdemli Ortak)

12.15 – 12.45

Güncel Hukuki Düzenlemeler

Moderatör:       Ayşegül Şensoy (XYZ Teknoloji İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü)

Konuşmacılar:   Şükran Uçar (KPMG Yönetici)

Yalçın Özge Okat (Pekin & Pekin, Kıdemli Ortak)

12.45 – 13.00

TrueFeedBack – Blockchain Proje Tanıtımı

Ali Osman Çubukdiken (TrueFeedBack CEO)

 

13.00 – 13.30 – Ara

 

2.Oturum

13.30 – 14.00

Kripto Para Dünyasında “Trader” Olmak 

Moderatör:        Şafak Kayran (HUOBI İş Geliştirme Müdürü)

Konuşmacılar:   Erhan Ünal (Trader)

                            Tarık Eroğlu (Trader)

 

14.00 – 14.15

Seedify Fund Blockchain Projesi Tanıtımı

Levent Cem Aydan (Seedify Fund CEO)

 

14.15 – 14.45

Blockchain Projelerinde Markalaşma

Moderatör:        Dilay Çakıcı (Pazarlama Müdürü)

Konuşmacılar:   Ali Osman Çubukdiken (TrueFeedBack CEO)

Levent Cem Aydan (Seedify Fund CEO)

Özel Oytun Türkoğlu (Marka Stratejisti, İş İnsanı)

 

14.45 – 15.15

NFT – Dijital Sanat Öncüleri ile Söyleşi

Moderatör:       Çağla Gül Şenkardeş (Akademisyen & YK Üyesi)

Konuşmacılar:   Bager Akbay (Sanatçı, Eğitmen)

Devrim Danyal (Blockchain, Kripto Para ve Dijital Güvenlik Akademi Eğitmeni)

 

15.15 – 15.45

Teknik Analize Giriş Eğitimi ve Fibonacci'nin Sırrı

Kripto Levent (Steve Academy Kripto Para Eğitmeni)

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Etiketler:
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. turkiyeajans.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Risk Açıklaması:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. turkiyeajans.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.