OPPO ve UNDP, Genç Girişimcilerin Sürdürülebilir Kalkınmaya Katkılarını Hızlandırma Konusunda Ortaklık Duyurdu

Dünyanın önde gelen lider akıllı ürün markası OPPO, genç sosyal girişimcileri inovasyon yoluyla sosyal sürdürülebilirlik konularını ele alma çabalarına dahil etmek için UNDP (Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı) ile bir yıllık bir ortaklığa imza attığını duyurdu. Bu girişimle birlikte OPPO, genç girişimcilerin fikirlerini geliştirmelerine yardımcı olacak ve onları BM 2030 Sürdürülebilir Kalkınma Gündemi'nde daha etkili bir rol oynamaları için destekleyecek.

 

OPPO Başkan Yardımcısı ve Küresel Pazarlamadan Sorumlu Başkan William Liu, şu açıklamalarda bulundu: "Bugün, gençler artık çevrelerindeki değişen dünyaya sadece seyirci değiller. Bunun yerine, daha iyi bir dünya yaratmak için tutkularını ve yaratıcılıklarını kanalize etmeye hevesliler. OPPO'da marka misyonumuz 'İnsanlık için Teknoloji, Dünya için İyilik' yaratmak… Karşı karşıya olduğumuz en acil küresel sorunların ele alınmasında genç nesli desteklemek için UNDP ile birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz. Gençlerin yeteneklerinin, dünyanın dört bir yanındaki insanlara fayda sağlayacak sürdürülebilir kalkınma için yepyeni çözümler sunacağına inanıyoruz."

 

OPPO, ortaklıktaki ilk programlardan biri olarak, 23-27 Ağustos tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilen 2021 National Dialogue China ile UNDP'yi destekledi. National Dialogue China, UNDP ve ortakları tarafından ortaklaşa oluşturulan, Asya ve Pasifik'teki en büyük gençlik sosyal girişimcilik hareketi olan Youth Co:Lab'ın bir parçası. Gençleri yenilikçi, kapsayıcı ve sürdürülebilir çözümler kullanarak iklim sorunlarının üstesinden gelmek için dijital becerilerden tam olarak yararlanmaya teşvik etmeyi amaçlayan National Dialogue'un bu yılki teması 'İklim Eylemi ve Yeşil İyileşmeyi Hızlandırmak' olarak belirlendi.

 

2021 National Dialogue China'nın bir ortağı olarak OPPO, yalnızca medya üretimi ve dijital pazarlama konusunda uzman rehberliği ve eğitim sağlamakla kalmadı, aynı zamanda National Dialogue'da kazanan sekiz takıma yaklaşık 46.000 dolar hibe teklif etti. 2021 National Dialogue China aracılığıyla seçilen girişimcilik projeleri, kazananların 20'den fazla ülke ve bölgeden diğer genç girişimcilerle buluşarak gençlerin sosyal inovasyon ve girişimciliği kullanarak sürdürülebilir kalkınma hedeflerine ulaşmaya nasıl yardımcı olabileceğini tartışacakları 2022 Youth Co:Lab için de geçerli olacak. OPPO, bundan sonra, İnovasyon Kuluçka Kampı aracılığıyla iklim sorunlarını ele alan genç girişimcilik projelerini desteklemeye devam edecek.

 

Uzun süredir genç neslin gücüne inanan OPPO, BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri'ni birlikte karşılamak için çalışan genç nesli daha da güçlendirme konusunda gelecekte UNDP ile olan iş birliğini güçlendirmeyi hedefliyor.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Etiketler: 9 okunma
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. turkiyeajans.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Risk Açıklaması:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. turkiyeajans.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir