SmartMessage, TCS’i Yılın İş Ortağı Seçti

Finans, bankacılık ve sigortacılık sektörleri başta olmak üzere dünya çapında lider firmalara çok kanallı iletişim platformu sunan SmartMessage, 2021 yılında da farklı sektörlerden birçok başarılı iş ortaklıklarına imza attı. SmartMessage, Yılın İş Ortağı olarak Orta Doğu’da önemli iş birlikleri gerçekleştirdiği Tata Consultancy Services’ı seçti. SmartMessage CEO’su Oğuz Küçükbarak “Orta Doğu’da yıllardır hizmet veren bir marka olarak değerli iş ortağımız TCS ile bölgedeki istikrarımızı daha üst seviyeye taşıyacak önemli çalışmalara imza atıyoruz. Bu bağlamda 2021’de ‘Yılın İş Ortağı’ olarak TCS’ı seçtik. Önümüzdeki yıllarda birlikte yeni projelere imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

Yazılım teknolojileri konusunda Türkiye’nin önde gelen ihracatçılarından SmartMessage, yılın iş ortağı olarak dünyanın en büyük danışmanlık firmalarından Tata Consultancy Services(TCS)’ı             ödüllendirdi. Orta Doğu’da bankacılık, finans ve telekomünikasyon gibi sektörlerde iş ortaklıklarıyla başarılı çalışmalar gerçekleştiren SmartMessage, TCS ile bölgenin en büyük mobil operatörlerinden birinin müşteri dijital iletişim platformunun oluşturulmasında başarılı bir proje gerçekleştirdi. Projeyle birlikte mobil operatör, SmartMessage ile tek bir merkezden tüm dijital iletişimlerini kolayca yönetebilecek yetkinliğe sahip oldu.

Bilişim teknolojileri hizmeti ve danışmanlık şirketi TCS desteğiyle gerçekleşen ve 2 bin paydaşın bulunduğu projede 52 farklı sistem birlikte çalışıyor. Agile(çevik) metodu sayesinde kapsam ve ihtiyaçlara hızlıca adapte olunan bir işleyişle ilerleyen proje, 7 farklı zaman dilimindeki iletişimleri destekleyen bir yapıda kullanılıyor. Böylece şirket, dijital iletişim yönetim süreçlerinde verimlilik ve hız elde edebiliyor.

“Yeni projelere imza atmaya devam edeceğiz”

TCS ile iş birliklerinin 2019 yılından beri sürdüğünü belirten SmartMessage CEO’su Oğuz Küçükbarak şu sözleri ifade etti: “‘Yılın İş Ortağı Ödülü’nü kendilerine layık gördük. Orta Doğu’da yıllardır hizmet veren bir marka olarak değerli iş ortağımız TCS ile bölgedeki istikrarımızı daha üst seviyeye taşıyacak önemli çalışmalara imza atıyoruz. Birlikte çalışmaya başladığımız dönemden beri birlikte çok değerli çalışmalar yürüttüğümüz TCS ile Orta Doğu’da iş geliştirme adına çok başarılı bir telekomünikasyon projesi gerçekleştirdik. 2019 yılından beri süregelen iş ortaklığımız ve bu kıymetli projedeki katkılarından dolayı 2021’de ‘Yılın İş Ortağı’ olarak TCS’i seçtik. Önümüzdeki yıllarda birlikte yeni projelere imza atacağımıza inanıyoruz.”

Tata Consultancy Services Başkan Vekili ve Ortadoğu, Afrika ve Akdeniz Bölge Yöneticisi Sumanta Roy ise “TCS, çeşitli sektörlerdeki derin bilgisini, dijital konusundaki uzmanlığını ve SmartMessage’ın iş birliğini kullanarak bölgedeki müşterilerin kitleleriyle daha etkin iletişimler kurmasına ve başarılı omnichannel deneyimler sunmasına yardım ediyor. SmartMessage’tan övgü niteliğinde aldığımız bu ödül TCS’nin iş ortakları ve müşterileriyle verimli bir yıl geçirdiğini gösteriyor” sözlerini ifade etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Etiketler: 35 okunma
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. turkiyeajans.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Risk Açıklaması:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. turkiyeajans.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir