Share

Sónar İstanbul’un öğrenci biletleri satışa çıktı!

Bugüne dek binlerce müzikseveri ağırlayarak müzik, yaratıcılık ve teknolojiyi birleştiren ve altıncı kez Zorlu PSM’yi festival alanına dönüştürecek Sónar İstanbul’da öğrenci biletleri satışa çıktı! 100 Music katkılarıyla 18-19 Mart’ta gerçekleştirecek Sónar İstanbul, müzikseverleri İstanbul’un eşsiz atmosferinde bir araya getirecek.

 

Avrupa’nın en prestijli müzik festivallerinden biri olarak kabul edilen ve her sene büyük merakla beklenen Sónar’ın 100 Music katkılarıyla 6’ıncısı düzenlenecek İstanbul ayağı için birinci ve ikinci gün özelinde öğrenci biletleri satışa çıktı! Elektronik müziğin sevilen yabancı isimleri Zorlu PSM’de müzikseverlerle buluşacak. Ȃme b2b, The Blessed MadonnaHVOB Live (Club Set) Honey Dijon, Red AxesLeon VynehallHAAi, Anfisa LetyagoVolvox, Loraine JamesTerrTSHAWehhba Wehhba Live Station setiyle 2022’nin ilk Sónar festivalinde İstanbul’da sahne alacak.

Festivalin yerli line up’ında Erdem Tunalı, Cihangir Aslan, Aksak, Evrim De Evrim, Feyza Emir, Granul, Style-ist, Şevval Kılıç, Ozan Tekin(Ambient Live Set), Moophy ve Fluctuosa  yer alıyor.

 

Öğrenci Bilet Fiyatları

  1. Gün Öğrenci: 275 TL
  2. Gün Öğrenci: 275 TL

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı