Tüketiciler istedi, DemirDöküm geliştirdi: ademiX kombi satışa sunuldu

Share

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, tasarımından teknik ve kullanım özelliklerine kadar birçok alanda sektöre yön verecek yeni yoğuşmalı kombisi ademiX’i satışa sundu. Birçok büyükşehirde yapılan tüketici araştırmalarından da yararlanılarak geliştirilen ademiX; kolay kullanımı, yüksek sıcak su konforu ve faturaları azaltacak verimliliği ile uzun yıllar aile bütçesine destek olacak.

 

Türkiye’nin ilk kombi ve yoğuşmalı kombi üreticisi DemirDöküm, yeni nesil yoğuşmalı kombisi ademiX’i Şubat ayında satışa sundu. Isıtma alanındaki liderliğini ademiX ile perçinlemeye hazırlanan DemirDöküm, ürününün tasarımı ve teknik özellikleriyle kullanıcısına yeni bir deneyim vadediyor. DemirDöküm’ün yeni ürün ailesi ile ilgili yaptığı tüketici araştırmalarından da yararlanılarak geliştirilen ademiX, kullanım kolaylığının yanı sıra şık ve modern tasarımı, üstün teknik özellikleriyle üst düzey konfor sunuyor.

 

DOĞAL GAZ FATURALARINI KONTROL ALTINDA TUTACAK

DemirDöküm yeni nesil kombilerinin ve tasarım yaklaşımının ilk üyesi olan ademiX'in, detaylı bir geliştirilme sürecinin ardından satışa sunulduğunu belirten CEO Alper Avdel; "Tüketicilerimize bir kombide ne aradıklarını, akıllarında nasıl bir kombi olduğunu sorduk. Aldığımız cevaplarla birlikte yeni kombimizin tasarım girdilerini şekillendirdik. Bu sürecin sonunda da 68 yıldır sektörüne öncülük eden ve kullanıcılarını birçok ilkle tanıştıran DemirDöküm olarak, yoğuşmalı ürün ailemizi sektörün en iddialı ürünü ile genişlettik. Sahip olduğu özelliklerle çevre ve tasarruf hedeflerinden taviz vermeyen ademiX, yüksek verimliliği ile doğal gaz faturalarını kontrol altında tutacak” dedi.

 

KOMPAKT VE KULLANIMI KOLAY

DemirDöküm ürün gamının en kompakt üyesi olan ademiX, aynı segmentteki rakiplerine kıyasla yüzde 20 daha az yer kaplıyor. Dar alanlara bile rahatlıkla montajı yapılabilen ürün, sektörün en kolay kullanılabilen kombilerinden biri olma özelliğine sahip. Tasarımı ile bulunduğu her ortama, farklı dekorasyon stillerine uyum sağlayan Türkiye'nin yeni nesil kombisi ademiX, teknik özellikleriyle de yeni bir dönemin kapısını aralıyor. Yüksek sıcak su konforu ile ön plana çıkan DemirDöküm'ün yeni kombisi, kullanıcısına sıcaklık dalgalanmaları yaşatmıyor. En düşük debide bile hızlı şekilde sıcak su sağlayıp gereksiz su sarfiyatını önleyen ademiX, 18-24 ve 24-28 kw kapasite seçenekleri sunuyor.

 

AKILLI ÖZELLİKLERİYLE MAKSİMUM TASARRUF SAĞLIYOR

DemirDöküm'ün yenilikçi tasarım dilini yansıtan ademiX, A sınıfı yüksek ısıtma verimine sahip. Bu sayede ürün, önemli bir yakıt tasarrufu sağlıyor. Şık LCD ekranı ve çevirmeli düğmeleri ile son derece ergonomik ve rahat bir kullanım sunuyor. Yüksek verimli pompası ile tesisat ihtiyacına göre çalışan ürün, gereksiz elektrik sarfiyatının da önüne geçiyor. Dairesel yapıdaki paslanmaz çelik premix eşanjörü ile yüksek ısı transferi gerçekleştiren ademiX kombiler, bu sayede hem üst düzey yakıt tasarrufu sağlıyor hem de uzun ömürlü kullanım imkanı sunuyor. ademiX, akıllı ısıtma sistemi sayesinde de yakıt tasarrufunu artırıyor. 

 

KURALLARI YENİDEN BELİRLEYECEK

Düşük emisyon değerleri ile alanındaki en çevreci ürünlerden biri olan ademiX, kullanıcısının kullanım alışkanlığını takip ederek daha verimli ısıtma ve yüksek sıcak su konforu sunuyor. DemirDöküm'ün yeni nesil kombisi, üzerindeki çift işlemcili ana kartı sayesinde güvenliği de elden bırakmıyor. ademiX, yüksek basınç uyarı fonksiyonu, hava tahliye fonksiyonu, donmaya karşı koruma fonksiyonuyla da daha akıllı bir iklimlendirme vadediyor. DemirDöküm Migo akıllı oda termostatı ile çalışabilen ademiX, bu sayede cep telefonu ile uzaktan da kontrol edilebiliyor. Lansmana özel fiyatlarla raflarda yerini alan ürün, sahip olduğu özelliklerle sezonun yıldızı olmaya aday görülüyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir