“3 Maçımızı Da Kazanarak Galibiyet Serisi Yakaladık”

Share

Axa Sigorta Efeler Ligi 3. haftasında Tokat Belediye Plevne’yi konuk eden Galatasaray, karşılaşmadan 3-0’lık net bir galibiyetle ayrıldı.
Galibiyetin ardından, Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Okan Böke, Başantrenör Nedim Özbey, Takım kaptanı Selçuk Keskin ve Burak Mert, Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün sorularını yanıtladı.
Açıklamalar şu şekilde:
OKAN BÖKE
“Çok önemli bir maç var Çarşamba günü. Ne yazık ki ben burada değilim. Mutlaka birileri burada olup destek olacağız, bu takım her şeyi hak ediyor.”
NEDİM ÖZBEY
“Fenerbahçe maçı öncesi bizim için iyi bir maç oldu. Tokatlı gençleri de kutluyorum. Çok iyi mücadele ettiler gerçekten. Yabancı oyuncuları çıkartıp gençlerle mücadele ettiler. Bizim de rotasyon yapmamız gerekiyordu. O rotasyonları yaptık. İnşallah Çarşamba gününe çok daha iyi bir şekilde çıkmak istiyoruz.”
SELÇUK KESKİN
“Tokat Avrupa Kupaları’nda ülkemizi temsil eden bir takım. Onlara Avrupa maçlarında başarılar diliyorum. Kendi evlerinde çok iyi oynuyorlar. Burada biz kendi ev sahibi olma avantajımızı çok iyi kullandık ve 3 puan aldık. 3 günde bir maç olunca çok yoğun bir tempo başladı. Bunun için bütün hazırlıklarımızı yapıyoruz. Önümüzde derbi maçı var. Güzel bir maç bizi bekliyor. İnşallah oradan da galibiyetle dönmek istiyoruz.”
BURAK MERT
“Çok zor ve yoğun bir periyoda girdik. Olabildiğince kayıpsız gitmeye çalışıyoruz. Bugün de 3-0 kazanarak 3. maçımızı da kazandık. Galibiyet serisi yakaladık. Çarşamba Fenerbahçe’yle oynayıp Pazar günü Arkas’la mücadele edeceğiz. Bu maçları da kazanıp liderlik yolunda önemli bir avantaj elde etmek istiyoruz. Bugün buraya gelen, bizi destekleyen herkese teşekkür ediyoruz.”(BSHA)

BSHA – Bilim Sağlık Haber Ajansı

You may also like...