Galatasaray Taraftarına Destek Çağrısı

Share

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının Axa Sigorta Efeler Ligi 10. haftasında İstanbul BBSK’yı 3-0 mağlup ettiği karşılaşma sonrası Galatasaray Başantrenörü Nedim Özbey, Takım Kaptan Selçuk Keskin, oyuncular Melih Sıratça, Doğukan Ulu ve Onurcan Çakır, Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün sorularını yanıtladı.
Açıklamalar şu şekilde:
NEDİM ÖZBEY
“Gerçekten zor maçlar oynuyoruz. Eksiklikler, sakatlıklar, yorgunluklar, üst üste maçlar… Gerçekten zorlu bir lig oynuyoruz herkesin canı yanıyor. İyi oynadılar, iyi bir 3 puan aldığımızı düşünüyorum. Tüm camiamıza hayırlı olsun. 11 Aralık’ta Dukla Liberec’le burada oynuyoruz. İnşallah tur atlayan takım biz olacağız.”
SELÇUK KESKİN
“İstanbul BBSK çok tecrübeli, ligi çok iyi bilen bir takım. Mücadelelerinden dolayı onları kutluyorum. Bizde sakatlar var, eksiklikler var o yüzden bizi biraz zorladılar. Arkadaşlarım üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirdiler. 2 gün önce kızımın doğum günüydü bu galibiyeti güzel kızıma armağan ediyorum. İnşallah hep beraber nice galibiyetleri, şampiyonlukları birlikte kutlarız. Avrupa Kupalarını çok özledik. Sabırsızlıkla o maçı bekliyoruz. Gerçekten kuvvetli bir takım. Geçen seneki takımlarına takviyeler yaptılar. Ev sahibi olma avantajımızı kullanmak istiyoruz. İlk maçlar her zaman zordur. Bunun farkında ve bilincinde sahaya çıkacağız. Kendi taraftarımızın önünde galibiyet alıp deplasmana avantajlı bir şekilde gitmek istiyoruz.”
MELİH SIRATÇA
“Zorlu bir süreçten geçiyoruz. 3 günde 1 maç oynadık. Bu hafta 1 hafta dinlememize rağmen ligde kolay takım olmadığı için her takım yoruyor bizi. Bizim sağlam, geniş bir kadromuz var. Galip gelerek yolumuza devam etmek istiyoruz. Bugün çok önemli bir 3 puan daha aldık evimizde. Çarşamba günü de bu güzel taraftar bizimle beraber olur ve galip geliriz. Geçen sene yendiğimiz bir takımla karşılaşacağız. Avrupa Kupaları’nda kolay takım olduğunu ben düşünmüyorum. Bizim de performansımız git gide yükseliyor. 1 mağlubiyetimiz var o da nazar boncuğu olsun. Çarşamba günü umarım galip gelen taraf biz oluruz, avantajı kendi sahamızda yakalarız.”
ONURCAN ÇAKIR
“Bizim için çok önemliydi. Evimizde, taraftarımızla birlikte kazandık.”
DOĞUKAN ULU
“Gerçekten çok iyi bir mücadele oldu ama kazanan taraf biz olduk. Bu seriyi devam ettirmek istiyoruz. Çarşamba günü önemli bir maça çıkacağız. Bütün taraftarlarımızı Burhan Felek’e bekliyoruz bizi yalnız bırakmasınlar.” (BSHA)

BSHA – Bilim Sağlık Haber Ajansı

You may also like...