Üç yatırımcı kadın tarafından kurulan Slimfit Nail Art, Lash, Solaryum Stüdyosu Bayraklı Kaymakamı Canan Hançer Baştürk’ün katılımıyla hizmete girdi.
10 yıldır güzellik sektöründe hizmet veren Slimfit Estetik 10’uncu yılını yeni bir yatırımla taçlandırdı. Nail Art-Lash-Solaryum Stüdyosu’nun açılışı ve onuncu yıl kutlaması düzenlenen kokteyl ile birarada gerçekleşti. Üç yatırımcı iş kadını Merve Aksoy, Arzu Budakçı ve Makbule Bülbül’ün biraraya gelerek kurduğu işletme protez tırnak, ipek kirpik, solaryum üzerine hizmet verecek. İzmir cemiyet hayatının önemli isimlerinin katıldığı açılışta konuşan Bayraklı Kaymakamı Baştürk, üç iş kadının bir araya gelerek yatırım yapmasını önemsediğini ifade etti. Baştürk, “Güzellik bir ihtiyaç. Her dönem, her çağda, hem kadınların hem erkeklerin ihtiyacı. Teknolojiyle birlikte bu hizmet hep yenileniyor. Üç kadın girişimcimizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.
300 KADIN YATIRIMCI HEDEFİ
Slimfit Estetik ortaklarından Merve Aksoy, üç kadın ile adım attıkları ‘franchise’ sisteminde 300 kadına ulaşmayı hedeflediklerini söyledi. Sisteme sadece kadınları alacaklarını ifade eden Aksoy, “Güzellik alanındaki network sistemi artık Slimfitt’te. Kadın girişimcilik noktasında her türlü teklife açığız” dedi. Slimfit Estetik ortaklarından Arzu Budakçı ise, “Kadın girişimcilerin var olduğu, Türkiye genelindeki her türlü projeye açığız. Bu konuda işbirliği yapmak isteyen kadınlara her türlü desteği vereceğiz” dedi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞACAĞIZ
Slimfit Nail Art , Lash , Solaryum Stüdyosu ortaklarından Makbule Bülbül, müşteri memnuniyet odaklı çalışacaklarını belirterek, “Özellikle tırnak-kirpik, el ve ayak bakımı ile sağlığı konusundaki yeniliklerle hizmet vermeyi planlıyoruz” dedi. Bülbül, Bayraklı’da Slimfit Estetik Beauty Center yanında açılan Slimfit Nail Art-Lash-Solaryum Stüdyosu’nun protez tırnak, ipek kirpik, solaryum üzerine hizmet vereceğini sözlerine ekledi.

BSHA – Bilim Sağlık Haber Ajansı