Kotex sponsorluğunda yayınlanan vne güçlü kadın hikayelerini konu alan “Kadının Eseri” yenide FOX ekranlarında

Share

SEVİLEN PROGRAM “KADININ ESERİ” İKİNCİ SEZONUYLA İZLEYİCİYLE BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR!

 

Yapımını Provizyon Medya, sunuculuğunu ise Elçin Ateş Ersoy’un üstlendiği program “Kadının Eseri”, her pazar saat 11.15’te yeniden FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Geçtiğimiz sezonu çok beğenilen programın her bölümünde, hayatları boyunca karşılaştıkları zorlukları aşıp hayallerini gerçekleştiren farklı mesleklerdeki kadınların ilham veren hikayelerine odaklanılıyor. 

 

“İsterse yapar” diyerek kadına her daim cesaret vermeyi hedefleyen Kotex, programın sponsorluğunu üstleniyor ve güçlü kadın hikayeleriyle daha fazla kadına ilham olabilmeyi amaçlıyor.

 

Ersoy’un farklı alanlarda başarı göstermiş kadın konuklarını ağırlayacağı ve yolculuklarını samimi bir atmosferde izleyicilere aktaracağı programda, tanınmış konuklar da kişisel hikayelerini izleyicilerle paylaşacaklar.

 

YENİ SEZONUN İLK PROGRAM KONUKLARI NİLPERİ ŞAHİNKAYA VE SAADET ÖZKAN!

Sevilen oyuncu Nilperi Şahinkaya ile çocuk hakları savunucusu ve aktivist Saadet Özkan programın ilk bölümünde hikayelerini aktaracaklar.

 

Hedeflerine ulaşmak için birçok zorluğa göğüs geren başarılı kadınların cesaret veren hikayelerinden oluşan “Kadının Eseri”, 6 Mart Pazar itibarıyla her pazar saat 11.15’te FOX’ta.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir