Share

Mobilya Seçiminde Son Sözü Kadınlar Söylüyor

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun! Hayatın her alanını olduğu gibi evlerimizi de güzelleştirenler, kadınlar! Türkiye’nin önde gelen mobilya markası Modalife, dekorasyon ve mobilya seçimi söz konusu olduğunda kadınların söz sahibi olduğuna vurgu yapıyor. Erişebilir markaları ve ürün çeşitliliğini de gözeten öncelikle kadınlar… 

 

Her yıl 8 Mart’ta kutlanan Dünya Kadınlar Günü ya da Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun! İnsan hakları temelinde kadınların siyasi ve sosyal bilincinin geliştirilmesini, ekonomik, siyasi ve sosyal başarılarının kutlanmasını hedef alan bu özel günde Modalife, kadınların hayatın her alanında olduğu gibi dekorasyon ve mobilya seçimlerinde de ilk söz sahibi kişiler olduğunun altını çiziyor. 

 

Hayatı güzelleştiren kadın… Evleri güzelleştiren kadın… Dünya genelinde çalışmalar gösteriyor ki evlerdeki mobilya seçimlerinde son söz kadınların. Kadınlar, evin ihtiyaçlarını daha iyi gözlemliyor, fonksiyonel mobilyalara yöneliyor. Dekorasyonu değiştirmek, sezon trendlerine göre yeni, dekoratif objeler ve mobilyalar seçmek de daha çok kadınların ilgi alanlarından. 

 

Modalife, Ürün Çeşitliliğinde de Kadınların Beğenilerini Esas Alıyor 

Tüketici beklentilerini Kırıkkale’de yer alan 150 bin metrekarelik alana yayılan beş fabrikasında, güçlü AR-GE ve tasarım yapılanmasıyla karşılayan Modalife, kadına değer veren ve kadın çalışan istihdam etmeyi kendine amaç edinen bir marka… Türkiye’nin önde gelen mobilya markası Modalife, ürün çeşitliliğinde de kadınların beğenilerini ön planda tutuyor. Modern çizgilere sahip tasarımlar ve ürün yelpazesindeki çeşitlilik ile kadınların isteklerine yanıt verirken klasik sevenlere Hürrem koleksiyonu, spor tarzı benimseyenlere Avrupa midi gibi yepyeni koleksiyonlarıyla sezon trendlerini gözler önüne seriyor. 

 

Ürünün kullanışlı, dayanıklı ve konforlu olmasına önem verenler de kadınlar… Minimal yaşam beklentilerini de tasarımlarına yansıtan Modalife, yalnızca düğün paketleri ve koltuk takımlarıyla değil; genç odaları, köşe takımları, kanepeler, bahçe mobilyaları ve tamamlayıcı aksesuarları ile de kadınların favori markalarında başı çekiyor. 

 

Her Zevke ve Bütçeye Uygun 

Tüketici dostu fiyatlandırması ile de yüzleri güldüren Modalife’ta her zevke ve bütçeye uygun bir ürün bulmak mümkün. Modalife AVM’leri yanında 30’u aşkın deposu ve Türkiye’nin her yerine en kısa sürede ulaşan sevkiyat ağı ile sektörün önde gelen mobilya markası Modalife, stokta bulunan ürünleri “1 Günde Teslim” ederek de farkını ortaya koyuyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı