Off-Road Yarışları Nefes Kesti

Share

Ordu Büyükşehir Belediyesinin destekleri, Gezenbilir Off-Road Kulübünün öncülüğü ile düzenlenen Karadeniz Off-Road Kupası 5. Ayak Yarışları Kayabaşı Melet Köprüsü Mevkii’nde gerçekleştirildi.
Kayabaşı Melet Köprüsü Mevkii’nde Off-Road yarışçıları için özel bir parkur oluşturuldu. 21 Off-Road aracı çamur, rampa, su dolu çukur ve virajların bulunduğu parkurda dereceye girebilmek için kıyasıya mücadele etti. Karadeniz illerinden birçok sporcunun katıldığı yarışta seyirciler de heyecan dolu anlar yaşadı.
“İZLEYİCİLER TARAFINDAN BÜYÜK BİR İLGİYLE KARŞILANDIK”
Gerçekleştirilen organizasyonun ilin tanıtımı açısından büyük bir önem arz ettiğini ifade eden Ordu Gezenbilir Off-Road Kulübü Kurucu Başkanı Muhammer Çelebi, “Karadeniz Off-Road Kupası 5. Ayak Yarışlarını Ordu’da gerçekleştirdik. Hazırlanan parkurda Ordu Büyükşehir Belediyesi bizlerden desteklerini esirgemedi. İzleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandık. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ile bizzat görüşmeler sağladık. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu organizasyon Ordu için büyük bir tanıtım oldu” dedi. (BSHA)

BSHA – Bilim Sağlık Haber Ajansı

You may also like...