Ordulu Muhtarlardan Mehmetçik Vakfı’na Bağış

Ordulu muhtarlar kendi aralarında topladıkları paraları Mehmetçik Vakfı’na bağışlayarak ‘Barış Pınarı Harekatı’na destek verdi. Muhtarlar Ordu’nun Altınordu ilçesinden Suriye’de Harekata katılan Mehmetçiğe asker selamıyla selam gönderdi.
Ordu’da 60 muhtar Altınordu Muhtarlar Derneği’nin organizasyonu ile ‘Barış Pınarı Harekatı’na destek vermek amacıyla bağış kampanyası düzenledi. Yapılan bağışlarla birlikte bugün Altınordu Ziraat Bankası’na gelen Ordulu muhtarlar topladıkları parayı banka aracılığıyla Mehmetçik Vakfına bağışladı
Topladıkları bağışları Ziraat Bankası Altınordu merkez şubesine yatıran Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk muhtarlarla birlikte banka önünde basın açıklaması yaptı. Olgun Öztürk konuşmasına düzenledikleri kampanyaya destek veren muhtarlara teşekkür ederek başladı.
Barış Pınarı Harekatı’nda terörle mücadele veren Mehmetçiğe moral vermek için böyle bir kampanya ve etkinlik düzenlediklerini söyleyen Öztürk; “dualarımız ve kalbimiz her zaman olduğu gibi hep kahraman Mehmetçiklerimizle” dedi. Ordulu muhtarlar ise böyle bir kampanyaya destek vermekten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Basın toplantısı muhtarların Suriye’de ‘barış Pınarı Harekatı’na katılan askerlere asker selamı vermesi ile sona erdi.  (BSHA)

BSHA – Bilim Sağlık Haber Ajansı