Sorunlara Çözümler Buluşmaları, 16 Şubat’ta başlıyor

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği’nin UNDP Türkiye çözüm ortaklığı ve Zorlu Holding desteğiyle yürüttüğü Sorunlara Çözümler Buluşması’nın 2021’deki ilk buluşması, 16 Şubat Salı günü online gerçekleştirilecek.

Sürdürülebilirlik çalışmalarının yaygınlaşması, etkinleşmesi, kurum, kuruluş ve şirketlerin bir araya gelerek deneyim paylaşımı yapması ve ortak projeler üretmesinin yaratacağı pozitif etkiye odaklanan Sürdürülebilirlik Adımları Derneği, sürdürülebilirlik konseptiyle gerçekleştirdiği projelere 2021’de de online olarak devam ediyor.

Bu kapsamda, Sürdürülebilirlik Adımları Derneği’nin UNDP Türkiye çözüm ortaklığında gerçekleştirdiği Sorunlara Çözümler Buluşmaları bu sene de, Zorlu Holding desteğiyle kurumun Akıllı Hayat 2030 sürdürebilirlik yaklaşımı kapsamında gerçekleştirilecek.

Buluşmalar, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları kapsamında; ilham veren işlere, iyi uygulama örneklerine ev sahipliği yapıyor. Fikir alışverişi ve deneyim paylaşımlarının yapıldığı buluşmalarda, sosyal girişimciler, sivil toplum kuruluşları, özel sektör ve kamu kurumları temsilcileri bir araya geliyor. Katılımcılar ilgi alanlarına paralel iletişime geçebilecekleri kurum ve kişilerle buluşuyor; sorularını yöneltme fırsatı yakalıyor. 

Bu yılın ilk Sorunlara Çözümler Buluşması, 16 Şubat 2021 Salı günü 18.00- 19.30 saatleri arasında, Erişilebilir ve Temiz Enerji başlığında gerçekleşecek. – Herkes için karşılanabilir, güvenilir, sürdürülebilir ve modern enerjiye erişimin sağlanabileceği argümanı üzerinden kurumların iyi uygulamalarının konuşulacağı panel; UNDP Türkiye İklim Değişikliği ve Çevre Portfolyo Yöneticisi Nuri Özbağdatlı moderatörlüğünde; Danimarka Başkonsolosluğu Enerjiden Sorumlu Ticaret Müşaviri Seda Kayrak Bilgen, Finlandiya Doğayı Koruma Derneği EKOenerji Eko-Etiketi İletişim Koordinatörü Merve Güngör, Reengen Enerji IoT Platformu Kurucu Ortağı Şahin Çağlayan ve Zorlu Enerji Ar-Ge ve Akıllı Sistemler Grup Müdürü Burçin Açan’ın katılımıyla gerçekleşecek. Buluşma, Zoom üzerinden gerçekleştirilecek ve derneğin youtube hesabından da canlı yayınlanacak. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Etiketler:
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. turkiyeajans.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Risk Açıklaması:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. turkiyeajans.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.