13. ALANYA ULUSLARARASI YENİ YIL PAZARI REKOR KATILIM

Share

Bu yıl 13. kez düzenlenen Alanya Uluslararası Yeni Yıl Pazarı hafta sonu gerçekleştirildi. Tüm geliri engelli bireyler için kullanılacak olan Yeni Yıl Pazarı’na vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Yağışlı havaya rağmen rekor sayıda vatandaşın katıldığı Yeni Yıl Pazarı renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel etkinlik boyunca Belediye Binası arkasında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaflara hayırlı işler dileyen Başkan Yücel, vatandaşlardan da yoğun ilgi gördü. Vatandaşlar Başkan Yücel’le fotoğraf çektirerek etkinlik için teşekkür ettiler.

VATANDAŞLAR UNUTAMAYACAKLARI 2 GÜN YAŞADILAR

Zaman zaman yağışlı olan havaya rağmen Alanya Uluslararası Yeni Yıl Pazarı 13. yılında rekor katılımla gerçekleştirildi. Alana akın eden on binlerce yerli ve yabancı vatandaş, stantları gezerek birçok ülkenin kültürlerini ve yemeklerini görme şandı buldular. Çok sayıda dernek ve kuruluş ise stantlarda çalışmalarını sergileme fırsatı yakaladılar. Yeni Yıl Pazarı’nın ortasına kurulan dev çam ağacı yine vatandaşların büyük ilgisini çekti.

EZGİ AYÇE VE NEBİ BİRGİ’DEN MUHTEŞEM KONSERLER

Yeni Yıl Pazarı’nın ilk gününde sahneye sevilen ses Ezgi Ayçe çıktı. Alanı dolduran vatandaşlara unutulmaz bir konser veren Ezgi Ayçe muhteşem bir konsere imza attı. İkinci gün ise sahnede dansları ve performansı ile konserlerin vazgeçilmez isimi Nebi Birgi vardı. Geç saatlere kadar devam eden Nebi Birgi konserinde de vatandaşlar eğlencenin tadını çıkardılar.

Kaynak:Alanya Belediyesi

Türkiye Ajans

[email protected]

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir