Anker SoundCore Liberty 3 Pro inceleme!

Share

Kaliteli aksesuar ve donanımları ile tanıdığımız Anker markasının yeni bluetooth kulaklığı SoundCore Liberty 3 Pro inceleme ile karşınızdayız.


Hangi uygulama verilerimize ne kadar bakıyor?

Hangi uygulama verilerimize ne kadar bakıyor?

App Store’daki uygulamaların yanı sıra iPhone ve iPad’de ön yüklü uygulamalar iOS uygulaması gizlilik ayrıntılarına yakından baktık.

Anker SoundCore Liberty 3 Pro inceleme

Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri Anker SoundCore Liberty 3 Pro videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

SDNShiftdelete.net

Anker SoundCore Liberty 3 Pro satın almak için: https://app.hps.im/d7ct/da83250f

Anker’in kablosuz kulaklıkları arasında bulunan SoundCore Liberty 3 Pro, kompakt boyutu, üstün ses ve bas kalitesi ile boyutuna göre asla tahmin edemeyeceğiniz bir ses kalitesi sunuyor.

ACAA 2.0 özel koaksiyel çift sürücü teknolojisi, yüksek ve düşük frekanslı sesi parazit olmadan doğrudan kulağa iletebiliyor. Bu teknoloji rakiplerinden Liberty 3 Pro modelini rakiplerinden ayırıyor. Ultra geniş ve sürükleyici bir ses sahnesi için güçlü basın yanında midler %150 ve tiz %460 artırılmış.

Standart gürültü engelleme, yalnızca verilere dayalı olarak gürültüyü ayarlarken, HearID ANC teknolojisi gürültü azaltmayı optimize eden ve harici sesi kulaklarınıza uyacak şekilde azaltan özel bir profil oluşturmak için kulaklarınızı ve kulak içi basınç seviyenizi analiz ediyor.

Anker SoundCore Liberty 3 Pro inceleme

Liberty 3 Pro’nun kulak içi kulaklıkları, gün boyu rahatlık için üç noktalı ergonomik bir şekle ve dahili kulak basıncı tahliyesine sahip. 4 boyutta sıvı silikon kulak ucu ve esnek kulak kanadı, güçlü bir sızdırmazlık ve güvenli tutuş elde etmenizi sağlar. 

Kablosuz kulaklıkları tek bir şarjla 8 saate kadar müziğin keyfini çıkarabilir ve şarj kutusuyla çalma süresini 32 saate çıkarabilirsiniz. Kutunun yeniden şarj edilmesi gerekiyorsa, kablosuz şarj cihazına yerleştirmeniz veya ürünle birlikte verilen USB-C kablosunu kullanmanız yeterli.

Haber Kaynağına Git

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir