Anker SoundCore Mini 3 Pro inceleme!

Share

Kaliteli aksesuar ve donanımları ile tanıdığımız Anker markasının yeni bluetooth hoparlörü SoundCore Mini 3 Pro incelemesi ile karşınızdayız.


Android 13 kurduk ve inceledik!

Android 13 kurduk ve inceledik!

Google’ın bu yılki yeni mobil işletim sistemi hakkında ilk resmi detaylar geldi. Bizler de Google Pixel 6’ya Android 13 kurduk ve inceledik!

Anker’in minik hoparlörü ne sunuyor?

Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri Anker SoundCore Mini3 Pro inceleme videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

SDNShiftdelete.net

Anker SoundCore Mini 3 Pro satın almak için: https://app.hps.im/d7ct/1e42bbe3

Anker’in kablosuz hoparlörleri arasında bulunan Soundcore Mini3 Pro, kompakt boyutu, üstün ses ve bas kalitesi ile boyutuna göre asla tahmin edemeyeceğiniz bir ses kalitesi sunuyor.

BeatDriven adı verilen sese göre değişen LED aydınlatma bulunan hoparlör, Soundcore uygulaması ile ekolayzer ve diğer ince ayarların yapılmasına olanak tanıyor. Mini3 Pro ayrıca üstün bas deneyimi yaşatacak patentli BassUP teknolojisini içeriyor.

SoundCore Mini 3 Pro inceleme

PartyCast teknolojisi ile 100’den fazla hoparlör veya diğer PartyCast destekleyen bir hoparlör ile parti modunu tadabileceğiniz Mini 3 Pro, IPX7 suya dayanıklılık sertifikasına sahip.

15 saatlik oynatma süresi ile uzun saatler müzik dinlemenizi sağlayan hoparlör aynı anca 2 cihaz ile eşleşebiliyor.

Bizler SounCore Mini 3 Pro modelini inceledik. Sizlerin kablosuz hoparlör hakkında görüşleriniz nelerdir? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın!

Haber Kaynağına Git

You may also like...