Aslı Hünel Porselen Elbisesiyle Büyüledi

Share

1500 PARÇA PORSELENLE SAHNEYE ÇIKTI!

 

ASLI HÜNEL PORSELEN ELBİSESİYLE BÜYÜLEDİ

 

ASLI HÜNEL, KÜTAHYA PORSELEN’İN YÜKSELEN YILDIZLAR ETKİNLİĞİNİN GALASINDA PORSELEN ELBİSESİ İLE SAHNE ALDI 

 

 

Aslı Hünel, Kütahya Porselen’in NG Afyon Otel’de gerçekleştirdiği ““Yükselen Yıldızlar 2022”nin finalinde porselen elbisesi ile sahne aldı. 1500 parça porselen ile hazırlanan elbise büyük beğeni topladı. 

 

Kütahya Porselen, 27 Şubat-2 Mart tarihleri arasında NG Afyon Otel’de gerçekleştirdiği “Yükselen Yıldızlar 2022”nin finalinde bayilerine müzik ziyafeti yaşattı. Etkinliğin gala gecesinde sahne alan Aslı Hünel, porselen elbisesi ile büyük beğeni topladı. Tolga Çam imzalı, gümüş, beyaz ve altın renkli elbise, özel kesilmiş porselenler ile hazırlandı. Aslı Hünel elbiseyle ilgili “Bugüne yakışır bir şekilde hazırlanmaya çalıştım.   Bir sürpriz yapmak ve porselen elbise giymek istedim” dedi. Kütahya Porselen’in sanat atölyesinde uzun hazırlıklar ile üretilen 1500 parça özel kesilmiş porselen parçaları ile hazırlanan porselen elbise büyük beğeni topladı. Yaklaşık 30 kg ağırlığındaki elbisesi ve porselen takıları ile zaman zaman zorlanan ünlü assolist, konukların fotoğraf isteklerini de geri çevirmedi. Aslı Hünel, kostümü Kütahya’da bulunan NG Müze’de sergilenmek üzere konser sonrasında Güral ailesine armağan etti. 

 

 Kütahya Porselen’in hem yeni nesil koleksiyonlarını bayilerine tanıttığı hem de tasarım, dijitalleşme, değişen tüketici davranışları ve sürdürülebilirlik konularını masaya yatırdığı etkinliğin açılışı Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli ve NG Kurucu Başkanı Nafi Güral tarafından yapıldı. Panellerin, ticari görüşmelerin, showroom ziyaretlerinin yer aldığı “Yükselen Yıldızlar 2022”, ödül töreni ve gala yemeğinin ardından Aslı Hünel konseri ile son buldu. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir