Bien ana sponsorluğunda İDEALİST ile ‘aydabir’ söyleşileri başladı

Share

İDEALİST İç Mimarlık Derneği’nin düzenlediği ‘aydabir’ söyleşileri, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularından Bien’in ana sponsorluğu ile başladı. 17 Mart Perşembe günü Addresistanbul’da bulunan İDEALİST Merkez’inde düzenlenen lansman davetine dernek üyeleri katılım sağladı.

 

 

Bien, İDEALİST iş birliğiyle özel bir söyleşi dizisini hayata geçirdi. Türkiye’de iç mimarlık mesleğinin, eğitimden iş yaşamına dek uluslararası standartlar doğrultusunda gelişmesi için çalışan ve sektörün sorunlarına çözüm üreten, İDEALİST İç Mimarlık Derneği ile Türkiye'nin yenilikçi yapı ürünleri markası Bien, 9 ay boyunca her ay belirli bir konuda dernek üyelerinden bir kişinin moderasyonu ve alanında tanınan konuşmacıların katılımıyla "aydabir" isimli projeye başladı.

 

 

Her ay dernek üyeleri ve farklı disiplinlerden isimler konuk olacak

 

İDEALİST Genel Koordinatörü Aynur Yılmaz “Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularından Bien’in ana sponsor olduğu İDEALİST tarafından organize edilen söyleşi dizisi “aydabir” 9 ay boyunca; güncel, sosyal ve ilham veren konuları özgür, samimi ve alışılagelmişin dışında ele alacak. Dernek üyesi tasarımcılar ve farklı disiplinlerden gelen konuşmacıların katılımıyla; keyifli, verimli ve heyecan verici sohbetler gerçekleşecek. Herkesi bu söyleşilere bekliyoruz” dedi. Lansman açılış konuşmasını yapan İdealist Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakan Sekmen “Bizlerle 9 aylık yolculuğa çıkan Bien’e teşekkür ediyoruz, birlikte çok güzel ideallerin peşinde gideceğiz” diyerek sözlerini noktaladı. 

 

 

 

 

“Amacımız sürdürülebilir şekilde faydalı bir içerik üretmek”

 

Geceye katılan Bien Marka ve İletişim Müdürü Ali Naci Ülkü, İDEALİST İç Mimarlık Derneği ile birlikte ‘aydabir’ projesinin lansman gecesinde olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek “Bütün paydaşlara, sektöre, izleyenlere ve dernek üyelerine faydalı bir içerik üretebilmek amacıyla 9 aylık bir iş birliğine başladık. Amacımız sizlerle birlikte daha kapsamlı projelerde bir araya gelebilmek” dedi.

 

 

İlk söyleşi 23 Mart’ta…

 

23 Mart’ta gerçekleşecek ilk söyleşinin konusu ‘Sanat’ olacak. İç mimar Yeşim Kozanlı moderatörlüğünde, sanatçı Günnur Özsoy ve mimar Sinan Kafadar konuşmacı olacaklar. Tüm söyleşiler İDEALİST YouTube kanalından takip edilebilecek.

 

 

 

 

 

 

Bien Hakkında

Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır. Tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapan Bien, yurt içinde 130’u aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır. Üretiminin yüzde 35’ini yurt dışındaki 70’e yakın ülkeye ihraç eden Bien ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 50 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. 2020 yılında yapılan yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien’in ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası   ve banyo aksesuarları yer almaktadır.  6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir