Share

CHP Buca Gençlik vatandaşın nabzını tuttu

AKP hükümetinin ekonomi politikaları her geçen gün vatandaşın belini bükmeye devam ediyor. Bu duruma duyarsız kalmayan CHP Buca Gençlik Kolları, akaryakıttaki fahiş zamlarla ilgili halkın nabzını tuttu.  
 
 
CHP Gençlik Kolları,  Başkan İrem Gökmen eşliğinde benzin istasyonlarında araçlarına yakıt alan vatandaşla röportaj gerçekleştirdi. Gençlik Kolları’nın etkinliğine İlçe Sekreteri Haydar Göktepe ve İlçe yöneticisi Buse Temel’de katıldı.
 
 
Gençler röportajda akaryakıta gelen zamların vatandaşın cebine nasıl yansıdığını sordu.  Soğuk havada benzin istasyonu önünde bekleyen vatandaşa sıcak çay dağıtıp, dertlerini dinledi. Vatandaşlardan gelen tepkiler ise şaşırtmadı. 
 
 
Akaryakıta gelen zamlardan sonra geçinemediklerini dile getiren vatandaşların tek sorunu akaryakıta gelen zamlar değil. Vatandaşlar, gıda, tekstil ve birçok ürüne gelen zamlardan dolayı aldıkları asgari ücretin yetmediğini dile getirirken aynı zamanda hükümetten memnun olmadıklarını belirtti.
 
 
CHP Buca İlçe Yöneticisi Haydar Göktepe de hükümete seslenerek, “Hükümet yetkilileri burada hep birlikte gece yarısı size sesleniyoruz. Akaryakıt zamlarıyla karşımıza her gece çıkmanızdan sıkıldık. Ya bu işi durdurun ya da biz ilk seçimde size ‘dur’ diyeceğiz” diye konuştu. 
 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı