Share

CHP VEKİL ADAYI NURTEN YONTAR MİLLETVEKİLİ OLDU!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Milletvekili Adayı Nurten Yontar, dün gerçekleşen milletvekili seçimleriyle birlikte 4. sıradan Tekirdağ Milletvekili oldu. Teşekkür mesajı yayınlayan Yontar : “Her şey Tekirdağımız için çok güzel olacak ” dedi.

Vekil Yontar mesajında tüm seçmenlere  teşekkür ederek şunları söyledi: “Kıymetli Tekirdağ halkı, milletvekilliği görevini bana layık gören aziz hemşehrilerim. Dün itibariyle artık sizlerinde desteği ile Tekirdağ milletvekilinizim. Sizleri mecliste en iyi şekilde temsil etmek, Tekirdağımızı ve ilçelerini sosyal, siyasal, ekonomik, eğitim, sağlık, turizm vb. her alanda en iyi iller ve ilçeler arasında yer alması için var gücümle çalışacağım. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için gereken ne varsa yapacağım. Tekirdağ’ı bambaşka bir şehir haline getirmek için çalışacağım. Bana ve partime göstermiş olduğunuz teveccühden dolayı Tekirdağlı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Tekirdağımızı birlikte yöneteceğiz. ” dedi.

28 Mayıs seçimlerine ilişkin de konuşan Vekil Yontar, büyük bir zaferin Millet İttifakını beklediğini ifade ederek:“Bizler demokrasi için çabalayan siyasilerin. Elbet 28 Mayıs’ta da vatandaşlarımız en doğru kararı verecek ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu 13. Cumhurbaşkanımız olacaktır. Benim inancım tam, güvenim tam. Her şey çok güzel olacak. 28 Mayıs’ta Türkiyemize baharlar gelecek.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir