CMC Türkiye’nin yeni lokasyonu İzmir!

Share

Avrupa’nın en hızlı büyüyen BPO, Teknoloji ve Danışmanlık şirketler grubu M+ Group bünyesinde hizmet veren, Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı (BPO) şirketlerinden CMC Türkiye, Anadolu’nun dört bir yanına genişleme hedefi ile yatırımlarını artırıyor. İstanbul, Malatya, Urfa, Rize, Bayburt ve Van olmak üzere, Türkiye’nin altı ayrı ilinde hizmet veren CMC Türkiye’nin yeni lokasyonu İzmir oldu. 6500 çalışanı olan CMC Türkiye, büyüme hedefleri doğrultusunda bu yıl yaklaşık 1500 kişiye daha istihdam sağlayarak çalışan sayısını artırmayı planlıyor.

 

Avrupa’nın en hızlı büyüyen BPO, Teknoloji ve Danışmanlık şirketler grubu M+ Group'un en büyük üyesi olarak hizmet veren CMC Türkiye, Anadolu’da yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Hâlihazırda 6 ilde yaklaşık 6500 koltuk kapasitesi ile hizmet veren teknoloji şirketi, yeni çağrı merkezini İzmir’de açtı. İzmir lokasyonundan, yurt içi ve yurt dışı iş ortaklarının müşterilerine farklı dillerde müşteri iletişimi hizmeti sunan CMC Türkiye, büyüme hedefleri doğrultusunda yılsonuna kadar yaklaşık 1500 kişiye daha istihdam sağlayarak çalışan sayısını 6500’ün üzerine çıkarmayı planlıyor.

 

 

İzmir’de bu yıl 1000 kişiye istihdam hedefi

CMC Türkiye’nin kurulduğu 2000 yılından bu yana geliştirdiği yenilikçi çözüm ve teknolojilerle BPO kavramının dönüşümüne öncülük ettiğini söyleyen CMC Türkiye COO’su Hakan Saran, “2020 yılından bu yana M+ Group bünyesinde yer alıyoruz. Yolumuza çok daha büyük bir grubun desteği, deneyimi ve uzmanlığı ile devam ederek hizmetlerimizi lider şirketlere küresel bir markanın parçası olarak sunuyoruz. Yeni lokasyonlara yatırım yaparak ülkemizin dört bir yanına doğru genişleme hedefimiz var. Bu doğrultuda İstanbul, Malatya, Urfa, Rize, Bayburt ve Van’dan sonra yeni yatırımımızı İzmir’de hayata geçiriyoruz. İzmir, Ege Bölgesi’ndeki ilk lokasyonumuz olduğu için heyecanlıyız. CMC Türkiye olarak yerleşkeli, lokasyon bağımsız evden çalışma ve hibrit olmak üzere 3 farklı çalışma modelimizle Türkiye’nin tüm illerinden işe alım yapabiliyoruz. Böylelikle işverenlere ve adaylara optimum fayda sağlıyor, istihdama katkımızı sunuyoruz. Yeni açılan İzmir lokasyonumuzda bu yıl 1000 kişiye daha istihdam sağlamayı planlıyoruz. 

 Önümüzdeki dönemde de ülkemizin dört bir yanında insan ve teknolojinin potansiyelini açığa çıkararak kurumları geleceğe taşımaya devam edeceğiz” dedi. 

 

Hemen her sektör için uçtan uca çözümler

Bünyesindeki 100 kişilik Ar-Ge ekibi ve teknolojiye yaptığı yatırımlar ile bir teknoloji şirketi olarak da hizmet veren CMC Türkiye, Bilişim 500 sıralamasında da Türkiye’de faaliyet gösteren ilk 500 firma arasında 54. sırada yer alıyor. İzmir’le birlikte Türkiye’de 7 lokasyonda 6500 kişiye istihdam sağlayan şirket, Malatya, Van ve Şanlıurfa illerinde en büyük işveren konumunda bulunuyor. CMC Türkiye yenilikçi müşteri deneyimi anlayışı ile bankacılık – finans, lojistik, telekomünikasyon, tüketici elektroniği, enerji, otomotiv gibi sektörlerin oyuncuları için uçtan uca çözümler geliştiriyor.

 

 

CMC Türkiye Hakkında

Türkiye’nin en büyük bağımsız dış kaynak sağlayıcılarından biri olan CMC Türkiye, 2000 yılında İstanbul’da kuruldu. Ocak 2020’de, Avrupa’nın en hızlı büyüyen BPO, Teknoloji ve Danışmanlık şirketler grubu M+ Group’un en büyük üyesi olarak yerini aldı. M+ Group, Türkiye ve Avrupa’daki 35 lokasyonda, 58 ülkeden 260 kuruma yaklaşık 11000 çalışanı ile 31 dilde hizmet veriyor. Grubun CMC Türkiye kadrosunda 6500’e yakın kişi görev yapıyor.

 

CMC Türkiye, Ar-Ge merkezinde en son teknolojilerle geliştirdiği CRM ve Yapay Zeka tabanlı Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) uygulamaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümlerini, 7/24 kesintisiz teknik destek hizmeti ile birlikte sunuyor. Müşteri hizmetleri, müşteri deneyimi, tahsilat yönetimi, sosyal medya ve backoffice yönetimi konularındaki başarılı projeleriyle CMC Türkiye, yeni nesil müşteri yönetimi ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla sektöre yön vermeye devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir