Share

Emirates, Fujairah’taki ilk bilet satış ofisini açarak Kuzey Emirlikleri’ndeki varlığını genişletiyor

Fujairah’ta yeni bir  bilet satış ofisi açan Emirates, Kuzey Emirlikleri’ndeki varlığını daha da genişleterek bir sonraki seyahatleri için rezervasyon yaptırmak isteyen yolculara daha fazla kolaylık sunuyor. Al Ghilaila Binası’nda yer alan ve Fujairah sahil yolu manzaralı  yeni ofis, Emirates ve dnata ticaret ve satış yöneticileri tarafından yerel hükümet temsilcilerinin katıldığı bir törenle açıldı.

 

Havayolunun Kuzey Emirlikleri’ndeki varlığını genişletmesi şerefine gerçekleştirilen kurdele kesme töreninde Emirates BAE Bölüm Başkan Yardımcısı Khalid Bel Jaflah; Dubai ve Kuzey Emirlikleri Kıdemli Müdürü Shaz Peshimam ve Kuzey Emirlikleri Bölge Müdürü Khalid Hassan’a Global Havacılık Hizmetleri ve Dağıtım Başkan Yardımcısı Simon Woodford da dâhil olmak üzere dnata temsilcileri ve dnata Seyahat Grubu ile Fujairah Emniyeti’nden Yaser Rashed Mohammed Rashed ve Fujairah Uluslararası Havalimanı Genel Müdürü Esmaeil Al Boloushi eşlik etti.

 

Emirates, son otuz yıldır Fujairah’da Genel Satış Acentesi (GSA) olarak dnata Temsilcilik Hizmetleri ile ortaklaşa çalışıyor. Emirlikteki ilk Emirates bilet  satış ofisinin açılması, havayolunun  seyahat etmeye hevesli yolcularına  doğrudan destek sunmak için genişlemeye odaklandığını gösteriyor.

 

Yeni ve elverişli konuma sahip ofisin, bizzat ofise gelerek seyahat rezervasyonu yaptırmak veya bir sonraki yolculuğunu planlamak için bir satış temsilcisi ile görüşmek  isteyen Emirates yolcularına daha konforlu ve daha rahat bir ortam sunacak şekilde donatılması için önemli bir yatırım yapıldı. 68 metrekare alana sahip yeni  satış ofisinde uçuş rezervasyonları, biletleme ve genel yolcu taleplerine özel, dört yolcu hizmetleri kontuarı bulunuyor.

 

Fujairah’taki Emirates bilet satış ofisinin irtibat bilgileri:

Adres: Al Ghilaila Building shop 5 & 6

Ofis açılış saatleri: 

Pazartesi – Perşembe ve Cumartesi 09:00 – 13:00 ve 16:00 – 20:00

Cuma – 09:00 – 12:00 ve 16:00 – 20:00

Pazar – Kapalı.

İrtibat numarası: 600555555

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı