Share

En ucuz su, en ucuz halk ekmek Antalya’da

Başkan Böcek “Gerçek belediyecilik diyorlar. Gerçekler ortada. Yoksulluk, emeklinin çaresizliği, kadınların, gençlerin umutsuzluğu, ekonomik krizler. İşte açı gerçekler bunlar” dedi.
“En ucuz su, en ucuz halk ekmek Antalya’da”
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’in Alanya mitinginde konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhittin Böcek, “Karşımıza şimdi geçip gerçek belediyecilik diyenlere hep birlikte gerçekler ortada demek için Alanya’da bir aradayız. Alanya gerçeğin ne olduğunu çok iyi biliyor. Kent yoksulluğu, emeklilerimizin çaresizliği, gençlerin umutsuzluğu, kadınların mağduriyeti ve tüm ekonomik krizler.. İşte acı gerçekler bunlar” dedi. Antalya’nın Türkiye’nin en ucuz ve sağlıklı suyunu kullandığını, Türkiye’nin en ucuz halk ekmeğini vatandaşın sofrasına ulaştırdıklarını belirten Başkan Böcek, Antalya’nın şimdiye kadarki en büyük altyapı yatırımlarını reklam yapmadan, bir şova çevirmeden gerçekleştirdiklerini söyledi.
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Alanya’da halkla buluştu. CHP Lideri Özgür Özel’in Alanya mitingine genel başkan yardımcıları, parti meclisi üyeleri, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, CHP Alanya Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, milletvekilleri, belediye başkanları, başkan adayları ve binlerce vatandaş katıldı. Büyük coşkunun yaşandığı mitingde halka seslenen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhittin Böcek, 5 yıl boyunca kimseyi ötekileştirmeden ve parti gözetmeden tüm belediyelere eşit hizmet ettiğinin altını çizdi. İlk ilçe ziyaretine Alanya’dan başladığını, göreve gelir gelmez önceki dönemde alınan caddeleri Alanya’ya geri verdiğini hatırlatan Başkan Böcek, “Alanya’da, 354 kilometre içme suyu hattı, 124 içme suyu depo yapım ve yenilemesini yaptık. Başta Demirtaş Mahallesi olmak üzere yaklaşık 80 kilometre kanalizasyon yatırımı yaptık. Konaklı da %100, okurcularda ise %40 kapasite artırımı yaptık. 262 kilometre yol yatırımı yaptık. 13 kilometrelik Alanya-Gazipaşa bisiklet yolunu hizmete açtık. Sosyal yardımlarımız, yerelden kalkınma projelerimiz ve birçok yatırımımızla Alanyalı hemşehrilerimizin yanında olduk” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir