FlexoGift’ten Ramazan’a özel yardım ve hediye paketleri

Share

Sodexo, geliştirdiği dijital kurumsal hediye platformu “FlexoGift’’ ile Ramazan döneminde çalışanlarına destek sunmak isteyen şirketleri koli tedarik ve teslim operasyonundan kurtarıyor, kolay ve hijyenik bir dijital çözüm sunuyor. Ramazan dönemi geleneklerini sürdürmeye imkan tanıyan özel “Ramazan Paketleri” ile FlexoGift, çalışanların hediye bakiyelerini ihtiyaçlarına göre istedikleri şekilde kullanmasına imkan tanıyor.

 

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, FlexoGift kurumsal dijital hediye platformu ile şirketlere Ramazan döneminde tüm çalışanlarının yanında olmasını sağlıyor. FlexoGift sayesinde şirketler destek süreçlerini dijitalleştirerek çalışanlarına hediyelerini anında ulaştırırken, hediye seçimi ve dağıtımı gibi operasyonel süreçleri bertaraf ediyor ve vergi avantajından yararlanıyor.  

 

Ramazan’a Özel Paketler ile şirketlere seçenek sunuyor

Çalışanların ve işverenlerin değişen ihtiyaçlarına cevap veren ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda esneklik sunan FlexoGift uygulaması ile şirketlerin “koli yardım” süreçlerindeki dağıtım ve lojistik operasyona son veren Sodexo, dört ayrı Ramazan Paketi seçeneği sunuyor. Bu döneme özel olarak şirketlere avantajlı fiyatlarla sunulan FlexoGift Temel Gıda Paketi, FlexoGift Geniş Gıda Paketi, FlexoGift Karma Paket ve FlexoGift Tüm İhtiyaçlar Paketi; çalışanlara seçme özgürlüğü vererek dijital hediye çeklerinin ihtiyaçlara göre kullanılmasına imkan sağlıyor.

 

Çalışanlar, FlexoGift dijital platformu aracılığıyla aralarında A101, CarrefourSA, Hopi, Teknosa, Trendyol gibi Türkiye’nin gözde markalarının bulunduğu 20 binden fazla noktadan dilediği ürünü özgürce satın alabiliyor ve dijital hediye bakiyelerini birden fazla marka arasında bölüştürerek, mağazalarda veya e-ticaret kanallarında kullanabiliyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir