Hareket halinde çalışanların dizüstü bilgisayar tercihi: Acer Swift 3

Share

Tamamen metal ince kasası, AMD Ryzen™ 5000 mobil işlemcisi ve uzun pil ömrü ile Acer Swift 3, profesyonellerin ve seyahatte bağlantıda kalmak isteyenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir dizüstü bilgisayar deneyimi sunuyor. Şıklık, güç ve dengeyi bir araya getiren cihaz, üst düzey performans ve tasarım özellikleri ile dikkat çekiyor. 

 

Modern metal tasarım ile gelen etkileyici görünüm

15,95 mm inceliğinde ve 1,19 kg ağırlığında olan cihaz, bir çantanın içinde rahatlıkla taşınabiliyor. Sade ve etkili menteşe tasarımı, dizüstü bilgisayarın hem serin kalmasını hem de havalı görünmesini sağlarken evin her yerinde konforla çalışmayı mümkün kılıyor. Ultra dar çerçeveli ekranıyla yüzde 85,73 ekran gövdesine sahip cihaz, kullanıcıların en yüksek verimi alması için tasarlandı. Swift 3’ün 14 inç FHD IPS ekranı, tutarlı bir şekilde zengin, parlak ve titremeyen görüntüler sağlıyor. Swift 3, BluelightShieldTM teknolojili paneli sayesinde renk tonunu ve parlaklığı ayarlayarak göze zararlı olabilecek mavi ışığı filtreliyor. Uzun süreli kullanımlarda yaşanması muhtemel hassasiyetleri bu sayede minimuma düşürüyor.

 

Daha iyi pil ile kesintisiz üretkenlik

Yüksek performans ve düşük güç tüketimi ile dikkat çeken AMD Ryzen™ 5000 Serisi mobil işlemci, 4K görüntüleri işleyip kapsamlı tasarımlar üzerinde çalışan kullanıcıların imdadına yetişiyor ve kısa render süreleri sağlayıp gün içindeki tüm görevlerinde kullanıcılara verimlilik sağlıyor. 8 çekirdeğe kadar işlemci gücü sunan AMD Ryzen™ 5000 Serisi mobil işlemciler, ultra ince kasasına ve hafif gövdesine rağmen Swift 3’ün üretkenliğini artırıyor.  Her an her yerde yüksek bağlanabilirlik ve üretkenlik sunan Swift 3, güçlü pil özellikleri ile de kullanıcılarını yoğun iş tempolarında ve eğlence maratonlarında sonuna kadar destekliyor. 8 GB LPDDR4 RAM ve 512 PCIe SSD depolama özellikleri ile dikkat çeken dizüstü bilgisayar, tam şarj olduktan sonra 12,5 saate kadar; sadece 30 dakika şarj olduktan sonra ise 4 saate kadar kullanım olanağı sunuyor. 

 

Hızlı veri aktarımı ve daha düşük gecikme süreleri

Swift 3, üzerindeki tam işlevli USB Type-C bağlantı noktası sayesinde Thunderbolt™ 4 veya 2.Nesil USB 3.2 Tip C üzerinden olağanüstü hızlı veri aktarımı yapabiliyor.  Cihazda ayrıca iki adet 1.Nesil USB 3.2 Tip A bağlantı noktası ve bir adet HDMI çıkışı bulunuyor. Bununla birlikte ultra hızlı veri aktarımı, video akışı ve pil şarjı/güç için tek bir konektör kullanılabiliyor. Çift bant Wi-Fi 6 (802.11ax) bağlantısı, daha düşük gecikme süresi ve gelişmiş güvenlik özellikleri ile mevcut olan en hızlı bağlantılardan birini sunuyor.

 

Termal tasarım ile birden fazla soğutma modu

Termal tasarım dizüstü bilgisayarın ısınmadan ve sessiz bir şekilde çalışması için birçok farklı soğutma modu sunuyor. Kullanıcılar basitçe "Fn+F" kısa yolunu kullanarak fanların sessiz, normal ve performans seçeneklerinde çalışmasını sağlayabiliyor. Swift 3’ün hava girişli klavyesi yüzde 10’a varan oranda daha fazla ısıyı dışarı atarak soğutmayı en üst düzeye çıkarırken, yüzde 10’a varan oranda daha fazla hava akışı sağlayan eğimli uçak tipi fanla ise daha fazla hava girişi elde ediliyor.

 

Yapay zeka destekli gürültü azaltıcılı yeni nesil Acer PurifiedVoice™ özelliği, uzaktan çalışanların çevrim içi toplantılarda yaşadıkları sıkıntıları minimuma indirmeyi hedefliyor. Bu özellik arka plan sesini aktif olarak azaltırken kullanıcının mikrofonu aracılığıyla karşı tarafa giden sesi çok daha berrak bir hale getiriyor. Aynı şekilde, çevrim içi toplantılarda karşı taraftan gelen gürültüyü azaltarak toplantı yapılan kişinin sesinin daha net duyulmasını da sağıyor. 

 

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer Swift 3 (SF314-43), Türkiye’de 9.998 TL fiyatla satışta.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir