Share

Hidden Arsenal: Chapter1 Şimdi Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu’nda

Konami Digital Entertainment B.V., bugün itibarıyla Hidden Arsenal: Chapter 1'in Avrupa ve Okyanusya'da Yu-Gi-Oh! TRADING CARD GAME (TCG) için çıktığını duyurdu.

 

Hidden Arsenal: Chapter 1 ile efsaneler hakkında bilgi sahibi olun ve hikâyeyi en baştan deneyimleyin. Hidden Arsenal dönemi başlayalı on yıldan fazla oldu ve Düellocular şimdi ilk dört Hidden Arsenal setinden daha önce hiç görmedikleri tarihi kartlar elde edebilir ve kartların ardında yatan hikayeleri öğrenebilirler.

 

Orijinal Hidden Arsenal serisindeki tüm kartlar ya Süper Rare ya da Secret Rare kartlardı; ancak Hidden Arsenal: Chapter 1'de bu destansı kartlardan bazıları, yıllardır herhangi bir kartta olmayan Duel Terminal Teknolojisi ile Common veya Ultra Rare olarak elde edilebilir! Duel Terminal kartlar Düellocular arasında son derece popülerdi ve oyun tarihindeki en güçlü kartlardan bazılarında yer alıyordu. Şimdi bu muhteşem özelliğe sahip kartları bir kez daha elde etmek için yeni bir şansınız daha var!

 

Her Hidden Arsenal: Chapter 1 kutusu 1 Secret Rare Kart, 6 Duel Terminal Technology Ultra Rare Kart, 2 Duel Terminal Technology Common Kart ve 28 Standart Common Kart içerir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı