HONOR CEO’su Zhao: Magic serisi ile endüstri liderleriyle yarışabileceğimizi gösterdik

Share

HONOR CEO’su George Zhao, Magic 4 serisi ve dünyanın katlanabilir en ince akıllı telefonu Magic V ile endüstri liderleriyle yarıştıklarını, hedeflerinin ise HONOR’u ikonik bir küresel markaya dönüştürmek olduğunu yineledi. 

 

Küresel akıllı cihaz üreticisi HONOR, Barcelona’da düzenlenen Dünya Mobil Kongresi (MWC) 2022'deki ilk küresel amiral gemisi lansmanının ardından, kongrede öne çıkan en iyi ürünlerin ödüllendirildiği 29 Best of MWC ödülünü evine götürdü. Bu ödül, markanın 2022'deki küresel büyümesi için güçlü bir ivme yaratırken HONOR CEO'su George Zhao, şirketi ikonik bir küresel markaya dönüştürmek istediklerini belirtti. 

 

HONOR CEO'su George Zhao, “Bizim için en önemli şey, amiral gemisi ürünler geliştirmek. Sunacağımız deneyim günümüzün en popüler akıllı telefonundan daha iyi olmalı. Mobil sektördeki inovasyon yapmak bir tür darboğaza ulaşsa da bu bizim için sınırları aşmak anlamına geliyor” dedi. Zhao, kullanıcıların sorunlarına gerçekten yanıt verecek teknolojik yenilikler kadar müşteri ihtiyaçlarına da değer veren bir yaklaşım yürüttüklerini de belirtti.

 

HONOR Magic V ile rekabet hedefliyor

 

HONOR'un bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü ilk katlanabilir Magic V, bu yaklaşımın bir kanıtı olarak öne çıkıyor. Zhao, ürün için, “Ortaya çıkarması en zor üründü. Ancak sektöre HONOR'un yalnızca bu ürün kategorisinde rekabet etmekle kalmayıp, bunu rakiplerinden daha iyi yapabileceğini göstermek istiyoruz” diye devam etti. 

 

Şirketin kendisinin geliştirdiği ultra ince yüzer su damlası menteşesi sayesinde Magic V, dünyanın en ince içe doğru katlanabilen akıllı telefonu olurken, benzersiz bir ekran deneyimi sunmayı hedefliyor. Magic V, piyasa çıktığı günden bu yana yoğun bir ilgi görüyor. 

 

Zhao, yakın bir gelecekte katlanabilir telefonların bir noktada genele yayılacağını ve Magic V’nin de piyasaya hükmetmek adına benzersiz bir konumda olacağına inandığını belirtti. Ekibinin inovatif buluşlar konusundaki inancına atıfta bulunan Zhao şöyle devam etti: “Ekibim her zaman sınıfının en iyisinin peşinden gider. HONOR’un bu yolda çıkan önüne çıkabilecek tüm engelleri ve problemleri de aşacağına inanırlar. Şirketin geleceği bu ruh ve tutumla çiziliyor.”

 

Yeni yılda yepyeni ürünlerle piyasalarda olacak

 

HONOR son dönemde sadece Magic V’yi geliştirmekle kalmayıp yeni akılllı telefon modelleri, tabletler, bilgisayar ve aksesuarları da kullanıcılarla buluşturdu.

 

HONOR’un inovasyon üretirken Qualcomm gibi endüstri liderleriyle yakın çalıştığını söyleyen Zhao, “Global ekosistemimizdeki partnerlerimize güvenmeye devam edeceğiz. Qualcomm örneğinden ilerlersek, iki şirketin Ar-Ge departmanları şimdilerde tüketicilerimize en iyisini sunmak için her zamankinden daha yakın çalışıyor” diye devam etti. 

 

Magic4 Serisi, Qualcomm'un en yeni 5G Snapdragon 8 Gen 1 çipinden güç alan ilk serilerden biri. Bu model çip setinin gücünü tamamen açığa çıkararak rakipsiz oyun performansı, fotoğrafçılık yetenekleri ve gizlilik çözümleri sağlıyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir