İktidar ve Muhalefeti titreten o isim kim?

Siyasetin konuşulduğu hemen hemen her yerde; kafelerde, çay ocaklarında, derneklerde ve hatta pandemi nedeniyle dükkânlar kapalı olduğu için sosyal medya ortamlarında sürekli bir isimden bahsediliyor.
Bahsedilen isim son dönemin parlayan ve halk tarafından hızlı bir şekilde benimsenen genç bir lider. Bu lideri anlatanlar, o kişiyi tanımlarken tarihte isimlerini sıkça duyduğumuz kahramanların her birinden bir özelliği bu lidere etiketliyor ve o şekilde anlatıyor. Bunun nedeninin ise milletin bir kurtarıcı, bir yol gösterici arıyor olmasıyla ilişkilendiriliyor.
Sadece bu gencin iktidar ve muhalefeti sandıkta yeneceği, bu gençten başkasının bu işi başaramayacağı, yalnızca bu gencin mevcut yönetimi sandıkta silip süpüreceği de etkili biçimde ağızdan ağıza dolaşıyor.
Yalnızca bu da değil. Son zamanlarda iktidar ve muhalefetin tek çekindiği ve korktuğu ismin de aynı genç olduğu dilden dile aktarılıyor. Öyle ki bazı siyaset yorumcuları dahi farklı mecralarda yaptığı konuşmalarla bu genç ismin hedef alındığına dikkat çekiyor.
Hali hazırda iktidar ve muhalefetin üs düzey yöneticileri, bahse konu genç liderin kendileri için bir tehdit olduğu, o nedenle bir an evvel engellenmesi ve önünün kesilmesi gerektiğini sık sık ifade ediyor.
Sessiz ve derinden çalışan, yerel medya dışında hiçbir ulusal medyada görmediğimiz ancak halk arasında kulaktan kulağa bir efsane gibi anlatılan, iktidar ve muhalefetin ‘önü kesilmeli’ noktasında ortak bir fikirde uzlaştığı bu genç lider kim diye merak ediyorsunuz.
O isim, o genç lider, Anadolu’yu karış karış gezen, gece gündüz mekik dokuyan ve milletin diline, kalbine, vicdanına dokunan bu yüzden de istenmeyen ve iktidar ile muhalefet tarafından yakın takibe aldığı bir isim.
İktidar ve muhalefetin oy deposu olarak gördüğü Z kuşağının dahi dikkatini çekmeyi başaran, kadın hareketlerinin, sivil toplum kuruluşlarının desteğini alarak günden güne büyüyen o isim, Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın!

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Etiketler: 33 okunma
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. turkiyeajans.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Risk Açıklaması:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. turkiyeajans.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir