Share

Kaspersky Managed Detection and Response, Gartner Peer InsightsTM’de en yüksek puanı aldı

Kaspersky Managed Detection and Response ürünü (Kaspersky Yönetilen Tespit ve Karşılık), Gartner Peer Insights müşterilerinden en yüksek değerlendirmeyi aldı. 8 Şubat 2022 itibariyle şirket, 33 kontrollü incelemeye göre beş üzerinden beş genel puan alırken, kullanıcıların 100'ü çözümü önerdiğini söyledi.

 

Gartner Peer Insights, profesyonellerin çeşitli pazarlarda kullandıkları kurumsal teknoloji çözümlerini değerlendirip geri bildirim sağlayabileceği, satıcıdan bağımsız bir inceleme platformudur. Değerlendirmeyi yapanlar çok adımlı bir süreçle doğrulanır ve uzman analistlerle iş birliği içinde geliştirilen sorulara verdikleri yanıtlar, Gartner standartlarına ve yönergelerine uygun olduklarından emin olmak için değerlendirilir.

 

8 Şubat 2022'ye kadar 33 sektör müşterisi Gartner Peer Insights kapsamında Kaspersky Managed Detection and Response ürününü inceledi genel olarak beş yıldızla derecelendirdi. Ürünü değerlendirenler arasında Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya ve Kuzey Amerika'da kamu, hizmet, finans, üretim ve sağlık hizmetleri dahil olmak üzere farklı endüstrilerin temsilcileri yer alıyor.

 

Müşteriler, Kaspersky Managed Detection and Response hizmetiyle tehdit algılamayı dış kaynak olarak kullanmanın 7/24 sürekli koruma, tehdit korumasında yüksek düzeyde uzmanlık, güvenilirlik ve kullanım kolaylığı gibi temel avantajları olduğunu vurguladı. Hizmet, Kaspersky'nin profesyonel birimlerinin tehdit avcılığı ve olay müdahalesi konusundaki kapsamlı uzmanlığıyla makine öğrenimi tabanlı bir algılama motoru da dahil olmak üzere algılama teknolojilerini birleştiriyor. Bu sayede müşteriler, örneğin meşru programları taklit ederek algılanmayan tehditlerden bile korunuyor.

 

Kaspersky Kurumsal Ürün Pazarlama Başkan Yardımcısı Sergey Martsynkyan, şunları söyledi: “Müşterilerimize Kaspersky Managed Detection and Response'u yüksek düzeyde değerlendirdikleri için minnettarız ve siber güvenlik tehditlerini aramayı asla bırakmayacağımıza söz veriyoruz. Müşterilerimizin işlerini büyütmeye odaklanabilmeleri için işlerini siber risklerden korumak adına güvenlerini kazanmaya devam edeceğiz.”

 

Gartner Peer Insights for Kaspersky Managed Detection and Response hakkındaki tüm incelemelere buradan ulaşabilirsiniz. Kaspersky Managed Detection and Response hakkında daha fazla bilgi için lütfen Kaspersky web sitesini ziyaret edin.

 

Gartner sorumluluk reddi

Gartner Peer Insights içeriği, bireysel son kullanıcıların platformda listelenen satıcılarla kendi deneyimlerine dayanan fikirlerinden oluşur. Gerçek beyanlar olarak yorumlanmamalıdır ve Gartner veya iştiraklerinin görüşlerini temsil etmemektedir.

 

GARTNER ve Gartner Peer Insights™, Gartner, Inc. ve/veya ABD'deki ve uluslararası iştiraklerinin tescilli ticari markalarıdır ve burada izin alınarak kullanılmaktadır. Her hakkı saklıdır.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı