Share

Kaya İzmir Thermal&Convention’a Tripadvisor Ödülü

Kaya İzmir Thermal&Convention sahip olduğu ödül ve sertifikalara bir yenisini daha ekledi. İzmir’in en kapsamlı oteli olma özelliği taşıyan Kaya İzmir, Tripadvisor ödülüne layık görüldü.
Dünyanın önde gelen yeme-içme, konaklama yorum ve değerlendirme sitesi Tripadvisor’ın her yıl çok az sayıda otele verdiği Mükemmellik Sertifikasını; Kaya İzmir Thermal&Convention almaya hak kazandı.
İsa Erdem: Her sene hizmet kalitemizi arttırmak için gereken tüm çalışmaları yapıyoruz.
Sadece çok fazla ve arka arkaya çok iyi yorum alan tesislere verilen bu ödülü almaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Kaya İzmir Thermal&Convention Genel Müdürü İsa Erdem: “Hizmet kalitemiz, personelin misafire ilgisi, otelimizin konumu, yemeklerin lezzeti, kısacası misafir memnuniyetini tam anlamı ile yaşatabilmemiz sebebiyle bu ödülü aldık. Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Yerli ve yabancı misafirlerimizin otelimizden memnun bir şekilde ayrıldığını bilmek bizi daha üst hizmet sağlamaya teşvik ediyor. Her geçen sene hizmet kalitemizi arttırmak için çaba gösteriyoruz. Bunun karşılığını görmek bana, ekibime ve misafirlerimize mutluluk veriyor” dedi (BSHA)

BSHA – Bilim Sağlık Haber Ajansı

You may also like...