Share

Koçtaş’tan Cam Şişe İle 3 Farklı Dekorasyon Fikri

Koçtaş, evlerine kendi tasarımlarıyla dekoratif bir dokunuş katmak isteyenlere cam şişe ile pratik bir şekilde yapılabilecek 3 farklı dekorasyon fikri sunuyor. Yepyeni güzel fikir önerileri ve çok daha fazlası için Yaşayan Evler Blog ve Koçtaş Youtube kanalı ziyaret edilebilir.

 

Yaşam alanları için tüm ihtiyaçları tek adreste buluşturan Koçtaş, evlerini kendi tasarımlarıyla süslemek isteyenlere cam şişe ile 3 farklı dekorasyon fikri sunuyor. 

 

Koçtaş, kendin yap fikirleriyle ev dekorasyonuna renk katmaya devam ediyor. Cam şişe, jüt ip, ahşap çubuk, mum ve kuru çiçekten oluşan malzemeleri kullanarak vazo, aplik ya da şık bir mumluğu pratik bir şekilde tasarlamak mümkün. 

 

Cam şişeden vazo yapmak için öncelikle ahşap çubukları tüm şişeyi kaplayacak şekilde yapıştırarak tasarıma başlanabilir. İkinci adımda ise jüt ip, şişenin alt ve üst kısımlarına dolanarak yapıştırıldıktan sonra cam şişe vazo kullanıma hazır getirilebilir. Geriye ise sadece istenilen çiçekleri vazoya yerleştirmek kalıyor. 

 

Aplik yapımında ise askı payı bırakılan jüt ip ile şişenin ağız kısmı kaplanacak şekilde sarılabilir.  Sonrasında led ışıklar şişenin içine yerleştirilerek aplik kullanıma hazır hale getirilebilir.  

 

Cam şişeden mumluk yapımı için ise içine bir miktar su doldurulan cam şişelere kuru çiçekler eklenerek şişenin ağız kısmına mumları yerleştirmek yeterli. 

 

Kolay uygulanabilir kendin yap fikirlerine Koçtaş Blog ve Koçtaş YouTube kanalından, ihtiyaç duyulan tüm malzemelere ise Koçtaş mağazaları, Koçtaş mobil uygulaması ve koctas.com.tr’den ulaşılabilir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı