LEDVANCE Smart RGB LED ampul inceleme!

Share

Artık evlerimizde sıklıkla karşılaştığımız ve alıştığımız akıllı ev ürünleri giderek yaygınlaşıyor. Sizler için LEDVANCE Smart RGB LED ampulü inceledik.

LEDVANCE Smart RGB LED ampul inceleme

Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

SDNShiftdelete.net

LEDVANCE akıllı ampul satın almak için;

Hepsiburada: https://app.hps.im/d7ct/8c161d24

Amazon: https://amzn.to/3rsdKY8

Temel olarak ürün özelliği Wi-Fi üzerinden dünyanın herhangi bir noktasından cihazların kontrol edilebilmesi olarak öne çıkıyor. Örneğin; tatile çıktığınızda güvenlik amaçlı akşamları ışıkları açabilirsiniz.

RGBW ve 16 milyon farklı ara renk geçişleri ile istediğiniz ambiyansı sağlayabildiğiniz bu ampul, köprü (gateway) gibi ara aparata ihtiyaç olmadan modem üzerinden eşleştirme ile kullanılabiliyor.

Ürün Ledvance Smart+ Wifi uygulaması ile kontrol edilebiliyor ve Smart+ Wifi özellikli olduğu için otomasyon özelliklerine sahip. Uygulamaya girdiğinizde geri sayım, zamanlayıcı, biyoritm ve uyku-uyanma saati gibi aydınlatmanızı zamanlayabiliyorsunuz. Sabah uyandığınızda hava yağmurlu ve kapalı olabilir fakat siz haftanın istediğiniz günleri için uyanma saatinizde istediğiniz aydınlatma ambiyansını otomatik olarak aktive edebilirsiniz.

Modem ve internet kapasitesine bağlı olarak 250 adet farklı cihaz bu ekosisteme bağlanabiliyor ve maksimum 50 adet aynı anda kontrol edilebiliyor.

Haber Kaynağına Git

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir