Share

Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkan Seçimi Gerçekleştirildi

Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkan Seçimi, 2 Mart 2022 Çarşamba günü saat 11.00'de Malkara Ziraat Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

 

Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkan seçimine; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara Kent Konseyi Başkanı Hasan Akçay, Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Öznur Akyol, Malkara Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri, muhtarlar ve Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Üyeleri katıldı.

 

Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkan Seçimi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz adına saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'mızın okunmasıyla başladı.

 

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yaptığı konuşmada: “Sayın divan, Kent Konseyimizin değerli üyeleri ve Malkara’mızın geleceği olan değerli gençlerimiz öncelikle hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum. Hepiniz hoş geldiniz.

 

Bizim için Kent Konseyi önemli, çünkü Kent Konseyimiz yerel yönetimle Malkara da yaşayan hemşehrilerimiz arasında köprü vazifesi görür.

 

Sizlerin çabaları, katkıları bu yüzden bizim için önemli. Kent Konseyi Malkara’da ki hemşehrilerimize hizmet edecek bir kuruluş. Önümüzdeki süreçte Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisinle daha sık bir araya geleceğiz ve Malkaramız için daha güzel işler yapacağız.

 

Göreve gelecek olan Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı ve Yürütme Üyelerine görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

 

Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkan Seçimine tek liste olarak giren Rasim Avcı oy birliği ile Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı seçildi.

 

Malkara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu Üyeleri

Emircan Onbaşı

Akın Kavuk

Mehmet Nuri Dalbay

Görkem Çalıklar

Şeyda Güner

Ece Öz

Arda Şengider

Emre Nazlı

Arda Çiftçi

Ekin Şen

Sezgin Yongacı

Samet Çetin

Yağız Sür

Enis Top

Latif Girgin

Esmanur Can

Zeynep Kahraman

Furkan Demir

Samet Özgen

Hakan Berke Taşkın

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı