Mechsoft, Sektörün Buluşma Noktası IT Forum’un Sponsoru Oldu

Share

Bilişim sektörünün öncü firmalarından MechSoft, 9 Mart 2022 tarihinde Gebze Bilişim Vadisi’nde gerçekleşen IT Forum’a “Altın Sponsor” olarak katıldı. Sektörün yeniden bir araya geldiği etkinlikte MechSoft Yönetici Ortağı Gökhan Erdoğdu’nun gerçekleştirdiği sunum büyük ilgi gördü.  

 

Müşterilerine en iyi dijital deneyimi kazandırmak üzere 2008 yılında kurulan MechSoft, sunduğu rekabetçi ve verimli çözümlerle fark yaratmaya devam ediyor. MechSoft, 9 Mart 2022 tarihinde Gebze Bilişim Vadisi’nde gerçekleşen IT Forum etkinliğinde “Altın Sponsor” olarak yer aldı. 

 

Sektör profesyonellerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte lider bilişim firmalarının ve kamu kurumlarının üst düzey yöneticileri sunumlar gerçekleştirdiler. IT Forum’da; Dijital Dönüşüm Stratejileri, İş Modellerinin Dijital Dönüşümü; IoT Teknolojisi ve Stratejileri, Büyük Veri ve Raporlama, Teknoloji ve Siber Güvenlik gibi başlıklar yer aldı. 

 

MechSoft Yönetici Ortağı Gökhan Erdoğdu gerçekleştirdiği sunumunda, CloudOffix platformunun uçtan uca çözümlerini tanıttı. Ana merkezi Amerika’da, Ar-Ge birimleri ise Türkiye’de bulunan CloudOffix platformu; satış, pazarlama, e-ticaret, faturalama ve insan kaynakları modüllerini entegre ederek firmalarda verimliliği en üst düzeye ulaştırmayı hedefliyor. 

 

CloudOffix’in odağının “Apps around the customer” olduğunu vurgulayan Erdoğdu; “Bizler CloudOffix ile şunu hedefledik. Müşteri etrafında dönen tüm ihtiyaçları doğuştan entegre, özelleştirilebilir ve kolaborasyona açık tek bir platform üzerinden çözebilmek. Burada müşteri olarak hem iç müşteri hem de dış müşteriyi merkezimize aldık. Bu sayede tüm müşteri seyahatini uçtan uca yönetebilecek cloud bir ortam sunuyoruz. Bu platformla; satış, pazarlama, e-ticaret, faturalama ve insan kaynakları modüllerini entegre ederek firmalarda verimliliği en üst düzeye ulaştırmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda low-code development özellikleri ile firmaların her türlü ihtiyacını, CloudOffix platformu üzerinden kolayca geliştirmeyi hedefliyoruz.” diye belirtti. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı