Micro Focus Universe 2022’ye sayılı günler kaldı

Share

İşletmelerin günümüzde karşı karşıya kaldıkları en önemli zorlukların ele alınacağı etkinlik online olarak 22 – 23 Mart’ta gerçekleşecek.

 

Dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden Micro Focus’un geleneksel hale gelen en önemli müşteri ve iş ortağı etkinliği “Micro Focus Universe 2022”, 22 – 23 Mart tarihlerinde düzenlenecek. Etkinlikte işletmelerin karşı karşıya kaldıkları en önemli zorlukların yanı sıra hem faaliyetlerini yürütmelerine hem de dijital dönüşümlerine devam etmelerine olanak tanıyacak içgörüler, gerçek hayattan örnekler, en iyi uygulamalar ve öneriler, ayrıntılı bir şekilde aktarılacak. İşletmeler yüzlerce oturumun yer alacağı etkinlikte başarıya ulaşmalarını sağlayacak en son bilgileri edinme fırsatını yakalayacak.

 

Üç ayrı bölgede eş zamanlı olarak düzenleniyor

EMEA, AMERICAS ve APJ olmak üzere üç ayrı bölgede online olarak gerçekleştirilecek. Türkiye’nin dahil olduğu EMEA bölgesine yönelik etkinlikte Micro Focus yöneticileri, işletmelerin günlük faaliyetler ve dijital dönüşüm arasında dengenin kurulması ve bunların aynı anda yürütülmesi ikilemini çözmelerini sağlayacak stratejileri paylaşacaklar. Paralel oturumlarda ise altı ana başlık altında sektör liderleri bilgi birikimlerini aktarırken, müşteriler ve Micro Focus uzmanları en iyi uygulamaları ve kullanım ipuçlarını paylaşacak. Etkinlikte bu yıl ayrıca ilk kez canlı stüdyo yayınları gerçekleştirilecek. Müşteri hikayelerinden ürün stratejilerine ve demolarına kadar özel olarak hazırlanmış içerikler paylaşılacak. Teknik dokümanlar, müşteri hikayeleri ve çeşitli araştırmaların yer alacağı platformda, katılımcılar ilgilendikleri konularla ilgili daha ayrıntılı bilgi alabilecek. 

 

Katılımcılar, Micro Focus Universe 2022’de iki gün boyunca farklı ülkelerden sektöründe uzman firmaların ve Micro Focus uzmanlarını dinleme fırsatı bulacak ve aynı zamanda 1’e 1 canlı görüşmeler gerçekleştirebilecek.   

 

Bu yılın konuşma başlıklarını Uygulama Dağıtımı (Application Delivery – AD), Uygulama Modernizasyonu ve Bağlantı (Application Modernization & Connectivity – AMC), Siber Dayanıklılık (Cyber Resilience – CyberRes), Bilgi Yönetimi ve Yönetişim (Information Management & Governance – IMG), BT Operasyon Yönetimi (IT Operations Management – ITOM) ve Vertica Analytics (VerticaAnalytics) oluşturacak.

 

Etkinlikte ayrıca Türkiye’den sektöründe öncü firmaların başarı hikayeleri de katılımcılarla paylaşılacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir