Micro Focus’tan Yapay Zeka Destekli Uçtan Uca Değer Akışı Yönetimi Platformu

Micro Focus ValueEdge Platform™ kuruluşların yazılım geliştirme yaşam döngüsünün her aşamasında değer yaratma sürecini takip etmesini sağlamak üzere tasarlanmış bulut tabanlı bir çözümdür.

 

 Micro Focus (LSE: MCRO; NYSE: MFGP) bugün üretkenliği artırma ve yazılım geliştirme süreçlerindeki ilerlemeyi kolaylaştırmaya yönelik akıllı otomasyon kabiliyetleri sunan, kuruluşların var olan araç zincirleriyle bütünleşen, modüler ve bulut tabanlı bir çözüm olan, şirketin yeni ValueEdge değer akışı yönetimi platformunun herkesin kullanımına sunulduğunu duyurdu. Bu yenilikçi ve kapsamlı çözüm, yazılım geliştirme kuruluşlarına stratejiden teslim adımına kadar değer, kalite ve risk dengesini kurmak adına etkili kararlar almak ve iyileştirmeler yapmak için gereken görünürlüğü sağlıyor.

 

Micro Focus’ta ADM Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Rohit De Souza bu duyuruyla ilgili şunları söyledi: “Micro Focus ValueEdge Platformu, yazılım ürünü yaşam döngüsünün kritik aşamalarında kuruluşların değer yaratımını kavramsallaştırmasını ve görselleştirmesini sağlar. Değer akışı yönetimini, şirketlerin başarılı iş sonuçları elde etmeleri için uygulamaları oluşturma ve teslim etme sürecinde değerlendirme, planlama ve yönetimde izledikleri yolu dönüştürecek ve değiştirecek, etkili bir unsur olarak görüyoruz.”

 

Platformun yapay zeka destekli analitiği, derin öğrenmeye ve tahminlere dayanan, eyleme dönüştürülebilir içgörüler sağlıyor. ValueEdge’in akıllı yetenekleri, trendlerden anomali tespitine kadar sezgisel ve özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü, eyleme dönüştürülebilir analitik ve içgörüler sunuyor. Ayrıca platformun akıllı ilke tabanlı ardışık düzen izlemesi ve yönetim yetenekleri fikir aşamasından piyasaya sunulma anına kadar otonom bir süreci mümkün kılıyor. ValueEdge’in sürekli kalite ve işlev testi etkinliklerini yönetme becerisiyle birlikte bu çözüm, oluşan israfı ve riski en aza indiriyor. Diğer yandan daha hızlı uygulama teslimi, müşteri memnuniyetinde artış ve rekabet avantajının güçlenmesi için yatırım getirisini de en üst düzeye çıkarıyor.

 

Jaguar TCS Racing Ekip Sorumlusu James Barclay: “Rekabetin yoğun olduğu Formula E ortamında Jaguar TCS Racing olarak her zaman rakiplerin önüne geçmeye çalışıyoruz. Micro Focus ile ortaklığımız ve veri analitiği araç setlerinin uygulanması sayesinde elde ettiğimiz başarıdan sonra yeni nesil ValueEdge platformunu keşfetmek ve sonrasında Formula E’nin yüksek ivmeli yazılım geliştirme yarışına nasıl uygulanacağını öğrenmek bizim için heyecan verici.”

 

100’ün üzerinde hazır ticari ve açık kaynaklı entegrasyonla birlikte kullanıcılar, ValueEdge’in REST tabanlı API’lerini ve SDK’sını kullanarak var olan ve gelecekteki araç zincirlerini zahmetsizce entegre edebilecek, diğer yandan tüm yazılım geliştirme sürecinde daha fazla görünürlük edinebilecek.

 

Micro Focus ValueEdge Platformunun önemli özelliklerinden bazıları:

  • Uçtan uca değer akışı yönetimi: Tam entegre platform, “stratejiden teslim adımına kadar” bir kuruluşun ürün teslim sürecinin tamamını destekler; böylece kuruluşlar değer sağlama sürecini optimize edebilir, verimliliği en üst düzeye çıkarabilir, kaliteyi destekleyen bir temel yaratabilir ve riski en aza indirebilir.
  • Bulut tabanlı mimari: ValueEdge’in uygun maliyetli, esnek, güvenli tasarımı en zorlayıcı yazılım ekiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak kusursuz ölçeklenebilirliği ve hızlı devreye alma avantajını sağlar.  
  • Akıllı, ileri düzey analitik: Yenilikçi çözüm özelleştirilebilir, sezgisel arayüzüyle gerçek zamanlı, eyleme dönüştürülebilir içgörüler sağladığından kullanıcılar da uygulama teslimi sürecinin optimizasyonu için öngörülerde bulunabiliyor ve buna göre harekete geçiyor.
  • Kalitede süreklilik: ValueEdge’in son teknolojili, uçtan uca izlenebilirliği ve otomatikleştirilen iş akışı süreçleriyle kurumsal seviyede yazılım kalitesi sağlanıyor.
  • İşlev testi: Platform model tabanlı test, fiziksel mobil cihazlara ve emülatörlere erişim ve test optimizasyonu gibi kapsamlı, yeni nesil test yeteneklerine sahip.
  • Entegrasyon kolaylığı: 100’ün üzerinde amaca yönelik uygulama entegrasyonu, bir kuruluşun var olan açık kaynaklı veya ticari yazılım geliştirme araç zincirleriyle kullanım kolaylığı sağlar.
  • Yapay  zeka destekli otomasyon: Hızı ve değeri en üst düzeye çıkarmak için yinelenen, ancak temel yazılım süreçlerini zahmetsiz bir şekilde otomatikleştirin.
  •  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Etiketler:
Bilgilendirme

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. turkiyeajans.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK Yasalarına Uygun Hareket etmeyi esas alır Bu sebeple içerikleri ve yorumları kontrol etme ya da araştırma yükümlü tutulamaz Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim adreslerinden bildirebilirsiniz. En Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Risk Açıklaması:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. turkiyeajans.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan turkiyeajans.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.