Share

Milliyet Executive ekonomi dünyasında toplumsal cinsiyet eşitliğini inceledi

İş dünyasıyla ilgili öne çıkan içerikleri, özel konu ve röportajlarla ele alan Milliyet Executive üçüncü sayısında ekonomi alanında ilginç başlıklar ve güçlü röportajların yanı sıra toplumsal cinsiyet eşitliğini odağına aldı.

 

 

Milliyet gazetesiyle birlikte ücretsiz olarak sunulan Milliyet Executive dergisi, 2 Mart’ta yayımlanan üçüncü sayısında yeni konu ve içerikleriyle iş dünyasının dinamizmini yansıtıyor. Ekonomi dünyasındaki yeni yatırım ve istihdam haberlerinin yanı sıra mart ayında derginin odağında toplumsal cinsiyet eşitliği bulunuyor. Türk ekonomisine yön veren şirketlerde C level kadın yöneticilerin kritik süreçlerde etkili stratejileri nasıl hayata geçirdiği konuşuluyor.

 

Liderlik kavramını ekonomi dünyasının önde gelen isimleriyle yapılan röportajlarla irdeleyen Milliyet Executive’de ‘şefkatli liderlik’, ‘riskleri yönetme dönemi’, ‘iklim krizi’ gibi başlıklar da haber ve röportajlarla ele alınıyor. 

 

Ekonomi dünyasının son dönem ajandasının önemli konuları da içerikler arasında bulunuyor. Büyümenin formülü olarak görülen sürdürülebilirlik ve dijitalleşmeyle ilgili yapılan çalışmalar ve yol haritaları üçüncü sayının konuları arasında. Milliyet Executive Dergisi, iş dünyasının ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilen ve uzun vadeli bir yatırım olarak nitelendirilen sanat çalışmaları da ele alınıyor. 

 

Milliyet Executive her ayın ilk çarşamba günü iş dünyasının merak edilenlerini, analizleri ve trendleri mercek altına almaya devam edecek. Dergiye, dijital platformlardan ve Dergilik uygulamasından da erişim sağlanabiliyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı