MSI Clutch GM41 Lightweight inceleme: İddialı oyuncular için!

Share

Oyuncular için çevre birimleri oldukça önemlidir. Özellikle rekabetçi oyunlarda, hızlı hareket edebilmek ve düşük gecikme süresi başarıyı direkt etkiler. Bu noktada iddialı olan MSI Clutch GM41 Lightweight modelinin inceleme videosuyla karşınızdayız. Ayrıca farenin incelemesinden önce kutu açılışını yaptık.


Hediyeli Philips kablosuz kulaklık incelemesi!

Hediyeli Philips kablosuz kulaklık incelemesi!

Reddot Tasarım Ödülü’ne ve Aktif Gürültü Engelleme özelliğine sahip Philips TAT8505BK kulaklığı inceledik.

MSI Clutch GM41 Lightweight inceleme

Kablosuz fareler, oyuncular için bazı soru işaretlerine sebep oluyor. Gecikme süresi ve pil ömrü gibi konular kullanıcıları tedirgin edebiliyor. Ancak bu kriterlerde de öne çıkan MSI’ın cihazını mercek altına aldık. Dilerseniz lafı uzatmadan sizi video ile baş başa bırakalım.

SDNShiftdelete.net

Satın almak için: https://app.hps.im/d7ct/b54e8216

Cihazın kutu içeriğinde mouse, USB kablo ve şarj ünitesi karşımıza çıkıyor. Kutu açılışının ardından MSI Clutch GM41 Lightweight inceleme videomuza başlarken, ilk dikkatimizi çeken nokta ürünün hafifliği oldu. Farenin ağırlığı 74 gram.

Omron anahtara sahip cihaz, hem konfor hem de dayanıklılık vaat ediyor. Cihaz 60 milyon kez tıklamaya dayanıyor. Dolayısıyla uzun yıllar boyunca bu fareyi MSI garantisi altında kullanabilirsiniz.

RGB desteğine sahip MSI mouse, 1 ms gecikme süresiyle de rekabetçi oyunlarda iyi bir deneyim vermeyi hedefliyor. Marka, farenin gecikme süresinin piyasadaki ortalama kablosuz farelere kıyasla 10 kat daha hızlı olduğunu öne sürüyor. Diğer yandan cihazın hassasiyet değeri ise 20.000 DPI olarak karşımıza çıkıyor.

Şarj tarafına baktığımızda, ürün tam şarjla 80 saat kullanım sunuyor. Ayrıca 90 dakikada da mouse tam şarja ulaşıyor. 10 dakikalık şarjla da cihazı 9 saat boyunca kullanabilirsiniz.

MSI Clutch GM41 Lightweight özellikleri

  • Ağırlık: 74 gram
  • Sensör: PixArt PAW3370
  • Anahtar: Omron
  • Hassasiyet: 20.000 DPI
  • Gecikme süresi: 1 ms
  • Pil ömrü: Tam şarjla 80 saat / 10 dakikalık şarjla 9 saat
  • Kutu içeriği: Şarj ünitesi, USB dongle (2.4 GHz), USB kablo, Mouse

Haber Kaynağına Git

You may also like...