Philips TAT2205 TWS kablosuz kulaklık inceleme!

Share

Oyun oynarken ya da spor yaparken kablo karmaşasından kurtulmak isteyenler için fiyatı ve özellikleriyle ilgi çeken Philips TAT2250 TWS kulak içi kablosuz kulaklık modelini inceledik.


Redmi Note 9 vs Note 10 kamera karşılaştırması

Redmi Note 9 vs Note 10 kamera karşılaştırması

Redmi Note 10 incelemesinde değindiğimiz kamera performansını, 2020 yılında tanıtılan Redmi Note 9 kamerası ile karşılaştırdık. Kazanan kim oldu?

Philips TAT2205 TWS kablosuz kulak içi kulaklık inceleme

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri uygun fiyatlı Philips tam kablosuz kulaklık incelemesi ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

SDNShiftdelete.net

Dar kesim kot pantolonunuzun cebine sığabilen bir şarj kutusuna sahip true wireless bir kulaklık olan Philips TAT2295, su sıçramalarına ve tere dayanıklı ve 12 saate kadar oynatma süresi ile dikkat çekiyor.

6 mm neodimyum sürücüler kaliteli ses sunarken, tam oturan, hafif tasarımla müziğinizin keyfini rahatça çıkarabilmenize olanak sağlıyor. Yumuşak, değiştirilebilir kulaklık uçları sayesinde kulağınıza uygun başlığı kolayca değiştirebiliyorsunuz.

Her bir kulaklıkta bulunan düğmeler sayesinde dinleme deneyiminizi kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Ses düzeyini ayarlama, şarkıları geçme ya da duraklatma, gelen aramaları reddetme veya kabul etme gibi birçok işlemi telefonunuzu çıkartmadan rahatça yapabilirsiniz.

Tek bir şarj 4 saate kadar oynatma süresi sunan kulaklık, tamamen şarj edilmiş bir kutu ile 8 saat daha oynatma süresi sunuyor. Kutuda sadece 15 dakikalık kısa bir şarjla 1 saat oynatma süresi elde edebilirsiniz. Kulaklığın kutusu USB Type-C bağlantısı ile 2 saatte tam şarja ulaşabiliyor.

Haber Kaynağına Git

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir