Samsung The Freestyle projeksiyon inceleme!

Share

Daha öncesinde canlı yayında incelediğimiz Samsung The Freestyle projeksiyon cihazını daha ayrıntılı bir şekilde inceledik.

Samsung The Freestyle inceleme!

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

SDNShiftdelete.net

Samsung The Freestyle projeksiyon cihazından satın almak için: https://bit.ly/37ceN6Y

Samsung’un Z ve Y kuşağı kullanıcıları hedefleyen yeni ‘The Freestyle’ projeksiyon cihazı, akıllı hoparlörü ve herhangi bir ek aksesuara gerek olmadan ortam aydınlatma cihazı özelliklerini hafif ve taşınabilir tek bir cihazda bir araya getiriyor. Her açıda ve yüzeyde 100 inç boyutuna kadar kristal berraklığında görüntü sağlayan eğlence cihazı her zaman ve her alanda (ev içi, ofis içi, dış mekan) büyük ekran keyifli bir izleme deneyimi sunuyor.

830 gram ağırlık ile kolay taşınabilen The Freestyle, hem Android hem de iOS cihazlar ile uyumlu bir şekilde çalışıyor. Harici tripod ihtiyacı duymayan 180 derece dönebilen ayak tavanzemin, çatı duvar vb her türlü yüzeye ekran yansıtmaya imkan veriyor. Kamp, lüks kamp veya diğer aktivitelerde kullanılabildiği gibi evden çalışanlar için ikinci ekran olarak da kullanılabiliyor.

Harici batarya desteği ile uzatılabilir esnek kullanım süresi sunan lazer projektör USB-PD ve 50W/20W çıkışı destekleyen harici pillerle de uyumlu. Kullanım ömrüne baktığımızda her gün 90 dakikalık bir sinema filmi izleseniz dahi 37 yıl sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Ses konusunda da iddialı olan The Freestyle, bozulma olmadan temiz ve daha derin bas sağlayan 5W Çift Pasif Yayıcı’ya sahip. 360 derecelik ses yayılımı ile sinema kalitesinde bir ses performansını izleyiciye hissettiriyor.

Sektörün önde gelen OTT – Over The Top (izleyiciye internet üzerinden direkt olarak ulaşan medya hizmetleri) onayını alan ilk projektör olarak öne çıkan cihaz mobil bağlantı desteğine sahip. iOS cihazlar için Airplay 2 bulunan projektör Android tarafında da Tap View desteği ile ön plana çıkıyor.

Haber Kaynağına Git

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir