Selfie’nin Geleceği VİVO İle Şekilleniyor

Share

Akıllı telefonlarımızdan beklentilerimiz her geçen gün artıyor ve değişiyor ancak tek bir beklentimiz asla değişmiyor; mükemmel anıları bizimle beraber yakalayan “selfie” kameraları…

 

Günümüzde hepimizin yaşadığımız anları kaydetme isteği tartışılmaz. Sosyal hayatımızdan tutun da profesyonel hayatımızın içinde bile birçok neden ile yaşadıklarımızı kayıt altına alıyoruz. Üstelik artık bu anları kaydederken içerisinde kendimizi de görmeyi arzu ediyoruz. Geçtiğimiz on yılda hızla büyüyen ve 2013 yılında dünyada yılın İngilizce kelimesi seçilen “Selfie” işte hayatımıza bu şekilde giriyor. 

 

Gelişen teknoloji ile beraber genel anlamda her şeyi kayıt altına alabiliyoruz ve buna en çok yardım edenler de akıllı telefonlarımız oluyor. Bu kapsamda akıllı telefon üreticileri için tüketicilerin beklentilerini dinlemek büyük önem kazanıyor.

 

Akıllı telefon sektöründe birçok ilke imza atan vivo, tüketicilere doğru kullanıcı deneyimi sunmayı, ihtiyaç duydukları doğru telefonları ve özellikleri sağlamayı amaçlayan tasarım felsefesi ile “Selfie” konusunda da her zaman bir adım önde ilerliyor. vivo, hem akıllı telefon fotoğrafçılığı teknolojisinde hem de tasarımda sürekli olarak yeniliğin sınırlarını zorluyor. 18.000’den fazla çalışanı ve 10 Ar-Ge merkezi ağıyla her zaman yeni teknolojiler geliştirmeyi hedeflerken, 12.000’den fazla çalışanı sadece Ar-Ge merkezlerinde- akıllı telefon görüntüleme sistemlerinin gelişmesi için çalışıyor. 

 

Akıllı telefonların fotoğrafçılık geleceğini şekillendirmeyi hedefine alan vivo, tüm dünyada tüketicileri ile buluşturduğu her modelde ve seride en iyi kamera teknolojisini sunmaya önem veriyor. Özellikle Türkiye’de de satışı olan V serisi kameraları, selfie’lerde mükemmele imza atıyor. 

 

Tüketicilerin telefonlarında en çok aradığı özelliğe dair yorumları değerlendirilerek yaratılan V serisinde geliştirilen ön kamera sistemleri kullanıcıların her zaman, her yerde daha net selfie’ler çekmesine yardımcı oluyor. vivo V serisi, Elektronik Görüntü Sabitleyici (EIS), AI Gece Portresi, otomatik odaklama ve çığır açan bir ışık sensörü ile birleştirilen OIS'li benzersiz bir ön kameraya sahip. En çarpıcı selfieleri çekebilmeniz için tasarlanan V serisi Çok Stilli Portre, Parti Portresi ve Flash Portre gibi bir dizi yaratıcı portre özelliğini de bir araya getiriyor. Yeni Doğal Portre özelliği, yapay zeka algoritmalarıyla isteğe bağlı yüz güzelleştirme özellikleriyle çok çeşitli selfie ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

Ayrıca, Çift Selfie Spot Işığı, hem ekranın yumuşak ışığını hem de harika gece fotoğrafları ve videoları çekmeyi daha da kolaylaştırmak için ekranın üstüne mükemmel bir şekilde tasarlanmış dahili ön flaşları birleştiriyor. Ortam ne kadar karanlık olursa olsun çift tonlu spot ışığı sayesinde düşük ışıklı ortamda bile harika selfieler yakalayabilirsiniz. Çift Tonlu Spot Işığı, profesyonel bir fotoğrafçının ışık asistanı gibi özenle çalışır, özelleştirilebilir JNV sensör rengin derecesini soğuktan sıcağa doğru manzara ile eşleştirir ve portrenizin her kısmının parlak ve gerçekçi olmasını sağlar. Bu sayede kendinize has tüm özelliklerinizin korunduğu, her detayı içeren ve renklerin muhteşem bir dengede olduğu selfielerle en iyi halinizi yansıtabilirsiniz.

 

Bu benzersiz özellikler vivo’yu, kullanıcıların herhangi bir ortamda arkadaşları veya aileleriyle geçirdikleri keyifli dakikaları ultra stabil ve sorunsuz bir deneyim haline dönüştüren ideal bir yol arkadaşı haline getiriyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir