The Inspired Home Show’da Arzum’a büyük ilgi

Share

Arzum, ev eşyaları endüstrisinin en ilham veren buluşması The Inspired Home Show’da
 Amerika pazarına özel Arzum OKKA Ailesi ve Arzum ürünlerini sergiledi. 5-7 Mart arasında
 Chicago’da düzenlenen, Avrupa'dan ve dünyanın pek çok ülkesinden sektörün önemli şirket ve markalarının katıldığı fuarda Arzum’un inovatif ürünleri büyük ilgi gördü.

 

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, ev eşyaları endüstrisinin dev şirketlerini buluşturan The Inspired Home Show’da (İlham veren ev şovu) yerini aldı. Pandemi nedeniyle uzun süre ara verilen fuar, 5-7 Mart tarihleri arasında Amerika’nın Chicago eyaletinde bulunan görkemli kongre merkezi McCormick Place’te meraklılarını ağırladı. Avrupa'dan ve dünyanın pek çok ülkesinden sektörün önemli şirket ve markalarının katıldığı fuarda Arzum; Türkiye’de Ocak ayında raflarda yerini alan ve 2022’nin ikinci yarısında Amerika’da da satışa sunulması planlanan Arzum Okka Rich Spin M’i tüketicisinin beğenisine sundu. 

“Türk kahvesini farklı kültürlerle buluşturmayı sürdüreceğiz”

Fuara bu yıl dördüncü kez katılan Arzum’un standına uğrayan ziyaretçiler, Arzum OKKA Türk kahvesi makinelerini deneyimleme fırsatının yanı sıra Amerika pazarına özel mutfak ürünlerini de yakından inceleme fırsatı buldular. Aynı zamanda kendilerine ikram edilen tam kıvamında, bol köpüklü ve eşsiz lezzetteki Türk kahvesinin tadına varma şansını da elde ettiler. Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, uzun bir aranın ardından The Inspired Home Show’da tekrar yer almaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek şunları söyledi: “500 yıllık Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymayı kendine misyon edinen bir şirket olarak, bu tür organizasyonları önemsiyoruz. 2014’te doğrudan fincana kahve servisi yapan Arzum OKKA’mız ile başlayan Türk kahvesinin dünya yolculuğunu bugün, ‘Dünyaya Türk Kahvesini Sevdiren Marka: Arzum OKKA’ sloganıyla hız kesmeden sürdürüyoruz. Bu değerli kültürü farklı ülkelere taşımak ve Türk kahvesi keyfini daha çok insana yaşatabilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Kıtalar aşarak geldiğimiz Chicago’daki bu önemli fuarda ne mutlu bize ki standımız hiç boş kalmadı. Ziyaretçilerimiz Türk kahvesi keyfini yeniden tanımlayan, her seferinde okkalı, aynı enfes lezzette Türk kahvesi sunan Arzum OKKA ailemize ve mutfak ürünlerimize büyük ilgi gösterdi. İnovasyon ve teknolojisiyle kahve tutkunlarına bambaşka bir deneyim sunan paslanmaz metal cezveli Arzum OKKA Rich Spin M kahve makinemizi ilk kez Amerika’da tüketicimizle buluşturduk. Türkiye’de bir ilk olan, karıştırarak sütlü Türk kahvesi pişirme özelliğine sahip Arzum OKKA Spin M’imiz ile yapılan bol köpüklü, sütlü Türk kahvesi deneyimini ilk önce standımızı ziyaret edenlere yaşatmış olduk. Bundan sonra da önümüze çıkan tüm fırsatları değerlendirerek Türk kahvesini farklı kültürlerle buluşturmayı sürdüreceğiz.”     

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir